PEGAS REHBERLERİ GYROANTALYA İLE UÇTU

Antalya’da yer alan GyroAntalya firması tarafından bu yıl hayata geçirilen Gyrocopter turları, acentaların alternatif turizm adına ilgisini çekiyor.

PEGAS REHBERLERİ GYROANTALYA İLE UÇTU

Antalya Belek Boğazkent'te yer alan GyroAntalya havacılık merkezinde gerçekleştirilen uçuşların bu kez misafirleri Pegas Touristik rehberleri oldu. Bu özel deneyimi yerinde deneme şansı bulan rehberler, Uçuş İşletme Müdürü Pilot H.Emre Koç  ile birlikte Gyrocopter turuna çıktılar. Rehberler adrenalin dolu uçuş sonrası yaptıkları açıklamalarda, bu uçuşların misafirler tarafından ilgiyle karşılanacağını düşündüklerini söylediler.

Antalya Belek Boğazkent’te yer alan pistten Gyrocopter ile havalanan  misafirler Antalya’nın sahillerini, tarihi yerlerini ve dünyaca ünlü Belek golf alanlarını gökyüzünden seyretme şansı bulurken, havacılık deneyimi de yaşıyorlar. Misafirler ayrıca gün doğumu ve gün batımına özel uçuş alabiliyorlar.

Gyrocopter turları, hafif ve manevra kabiliyeti yüksek özel tasarlanmış hava araçlarıyla gerçekleştirilirken, misafirler, Akdeniz'in eşsiz manzaralarını kuşbakışı izleme fırsatı buluyorlar. Turlar isteğe ve güzergaha göre 15 ila 45 dakika arasında sürüyor.