NOVUM TOURİSTİK, NASHIRA HOTEL'DEN EK KONTENJAN TALEP ETTİ

Almanya’daki en büyük tur operatörlerinden birisi olan Alltours’un Türkiye temsilciliğini yapan Novum Touristik’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tevfik Şahin, Nashira Hotel ile anlaştıklarını ve tesise olan yoğun ilgi nedeniyle ek kontenjan talebinde bulunduklarını söyledi. İZLEYİN!...


Almanya’daki en büyük tur operatörlerinden birisi olan Alltours’un Türkiye temsilciliğini yapan Novum Touristik’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tevfik Şahin, Nashira Hotel ile anlaştıklarını ve tesise olan yoğun ilgi nedeniyle ek kontenjan talebinde bulunduklarını söyledi. Nashira Hotel’de EHA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydoğan ile bir araya gelen Tevfik Şahin, Almanların Nashira’ya olan ilgisinden söz ederken, “Sanırım Nashira Hotel ile bu yıl çok iyi bir sezon geçireceğiz. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Nashira Hotel’in Almanların çok seveceği bir otel olacağını söyleyebilirim. Almanya haricinde Avusturya, Hollanda ve İsviçre’den getireceğimiz misafirlerimiz de buraya hayran kalacaklar” dedi.

Nashira Hotel’in satışları genel anlamda oldukça iyi!

Novum Touristik’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tevfik Şahin yaptığı açıklamasında, “ Nashira Hotel  ile Altours olarak bu yıl ilk defa çalışıyoruz. Novum Touristik olarak Almanya’daki en büyük tur operatörlerinden birisi olan Alltours’un Türkiye temsilcisiyiz. Nashira Hotel’in satışları genel anlamda oldukça iyi. Çünkü otelin hem lokasyonu, hem görünümü hem de özellikle deniz, göl kara ve sahilin hepsinin bir arada olduğu nadir otellerden bir tanesi. Nashira’da bulunan 472 odada oldukça yüksek bir kontenjan ile çalışıyoruz. Bu kontenjanlarımızın da özellikle tatil dönemlerine gelen kısımlarında oldukça başarılıyız ve kontenjan artışları talebinde bulunuyoruz” dedi.

Nashira Hotel’in HolidayCheck’de memnuniyeti oldukça yüksek

Nashira Hotel’in  HolidayCheck’de müşteri memnuniyetin de özellikle Almanya’da geçtiğimiz senelerden beri oldukça yüksek bir memnuniyet oranı yakaladığına dikkat çeken Şahin, “ Biz inanıyoruz ki, Nashira Yönetimi bu memnuniyet oranını daha da yukarıya çekecek. Otelde bayağı bir değişiklik yapıldı. Otel’de özellikle Lobi bir dinlenme alanı olarak dikkat çekiyor. Birçok otelde böylesine büyük bir lobi ile karşılaşmıyorsunuz. Bu otelin en önemli özelliklerinden bir tanesi panoramik odlara sahip olması. Gerçekten arkadan baktığınızda uçsuz bucaksız bir orman, sonrasında toros dağları ve bunun arasında Manavgat Irmağı var ki yazın en sıcak günlerde bile odaların camlarını açtığımızda oldukça serinletici bir ortam oluşturuyor. Ön tarafta ise kum, deniz ve havuz. Bunlar o kadar iç içe ki, çok iyi projelendirilmiş ki havuzlar oldukça büyük. Bu kadar fazla havuzun bulunduğu ve bu kadar alanı büyük havuzun olduğu bir tesis bulmak çok kolay değil. Hepsi iç içe ve çok iyi organize edilmiş” dedi. Hüseyin Aydoğan, “ Nashira’ya olan ilgiden son derece memnunuz”

Manavgat-Sorgun – Titreyengöl mevkiinde bulunan Nashira Hotel’in Sahibi EHA Grup Başkanı Hüseyin Aydoğan Alltours’un tesislerine olan ilgisinden memnun olduğunu söylerken, “28 senedir turizmin içinde ve bu bölgedeyiz. Doğal olarak çok enteresan bir bölgedeyiz. Burasının güzelliği tanrının vermiş olduğu bir lütuf. Bölgede orman, deniz, nehir göl olduğundan dolayı burada tabiat klimize oluyor. Bunun coğrafyada adı cennet kırı. Siz ayağınızı kuma basamazken, göle geldiğinizde 10-15 derece bir esinti duyarsanız. Buda sadece bu 3km.lik sahil bandında mevcut. Gelen misafirlerimizde bunun mutluluğunu bulur burada. Bu arada kitap okunacak yerlerden bir tanesi de bizim otelimizdir.Nashira’ya olan ilgiden son derece memnunuz” dedi.

NASHIRA'YI EHA GRUP İŞLETECEK :  http://www.turizmdosyasi.com/haber_oku.asp?haber=6400