KEMİAD’DAN VELES DERNEĞİ’NE ZİYARET

KEMİAD Başkanı Özgür Kurga ve Yönetim Kurulu üyeleri Orhan Uysal, Ozan Güven ve Mehmet Levent Kılıçoğlu, Kemer VELES Uluslararası Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nadya Pelit tarafından karşılandı. Başkan Kurga, VELES Derneğinin Kemer’de en aktif dernekleri arasında yer aldığına dikkat çekerek başarılı çalışmaları için Nadya Pelit ve Yönetim Kurulu Üyelerini kutlayarak bir buket çiçek verirken, Nadya Pelit de özel olarak hazırlatılan bir saati KEMİAD Başkanı Kurga’ya hediye etti.

Ortak Projeler üretecekler!


Kemer VELES Uluslararası Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nadya Pelit ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Bu çok özel bir görüşme oldu. Amacımız ortak projeler ile inşallah hep birlikte çok güzel işler yapmak olacak” dedi.

KEMİAD (Kemer Turizmcileri ve İş Adamları Derneği) Başkanı Özgür Kurga ise yaptığı açıklamasında, “ Kemer’in en aktif SİAD’larından birisi olan VELES Uluslararası Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ediyoruz. VELES Derneği üç yıldır Kemer’de özveri ile çalışmalarını sürdürüyor. Bizde bu konuda kendilerini tebrik ettik. Bu anlamda başta Nadya Hanım olmak üzere tüm dernek yönetimi ve üyelerine teşekkür ediyoruz. Burada yaklaşık olarak 100 öğrenci kültürel, müzik ve sportif anlamda eğitim görüyor. Bizlerde ilerleyen günlerde ortak projelerde kendilerine gereken desteği vereceğiz” dedi.