TRIPADVISOR KULLANICILARI TARAFINDAN DÜNYANIN EN İYİ OTELLERİ ARASINA SEÇİLDİ!

Antalya- Belek’te, lüks ve konforu binlerce ağaçların arasındaki doğal güzellikte bir arada sunan, dünyanın dört bir yanından gelen Tripadvisor gezginlerinden tam not alarak dünyanın en iyi otelleri arasında yerini aldı. Gloria Verde Resort, Gloria Golf Resort ve Gloria Sport Arena Tripadvisor Travellers’ ChoiceAwards Winner 2024’te dünyanın en iyi otelleri içerisinde ilk %10’a girdi.

TRIPADVISOR KULLANICILARI TARAFINDAN DÜNYANIN EN İYİ OTELLERİ ARASINA SEÇİLDİ!

Belek’te 27 yıllık tecrübesi ile kurulduğu günden bu yana üst düzey servis ve hizmet sunmayı amaçlayan, bir tatilden çok daha fazlasını hayal eden misafirlerine ayrıcalıklarla dolu bir konaklama hizmeti sunan Gloria Hotels &Resorts, Tripadvisor Travellers’ Choice Awards Winner 2024 kapsamında dünyanın en iyi otelleri arasında ilk %10 girmeye hak kazandı.

Gloria Verde Resort, Gloria Golf Resort ve Gloria Sport Arena, her yıl, 12 ay boyunca toplanan incelemelere ve derecelendirmelere göre gezginlerin favori destinasyonlarını, otellerini, restoranlarını ve dünya çapında yapılacak şeyleri ödüllendiren TripAdvisor’ın dünyanın dört bir yanından gelen, gerçek yorumlar ve hikayeleri paylaşan gezginleri tarafından tam not aldı. Böylece Gloria Hotels & Resorts, lüksü konforla birleştirdiği eşsiz hizmet kalitesi ve ambiyansı ile sunduğu ayrıcalıklı konaklama deneyimini bir kez daha tescillemiş oldu.

Denizin eşsiz mavisinin yemyeşil bitki örtüsü ile buluştuğu Akdeniz’in doğal güzelliğinde, misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi sunan Gloria Hotels & Resorts, ayrıcalıklı konaklama hizmetinin yanı sıra, muhteşem konserler, eşsiz lezzetler, profesyonel SPA deneyimi ve çocuklara özel aktiviteler ile tatili sevdiklerinizle yaşayacağınız unutulmaz anılara dönüştürüyor. Gloria Hotels & Resorts, göz alabildiğince uzanan mavi bayraklı plajı ve doğa ile iç içe benzersiz konumu ile Akdeniz’in muhteşem havasında tazeleneceğiniz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

İşletmelerin Tripadvisor Travellers’ Choice Awards’a hak kazanılabilmesi için bir tesisin, işletmenin, destinasyonun veya ilgi çekici noktanın en az 12 ay boyunca Tripadvisor'da listelenmiş olması, ödülün değerlendirme süresi içinde belirli bir eşik sayıda yorum almış olması ve bu değerlendirme eşiğini koruması veya aşması gerekmektedir.