'GLUTENSİZ VE VEGAN ÜRÜNLERİMİZE BÜYÜK TALEP VAR!'

Merkezi Kocaeli Gebze'de yer alan ve Gluten içermeyen granola, müsli ve cookie çeşitleri ile gluten alerjisi olan veya özellikle glutensiz beslenmeyi tercih edenler için özenle üretilen ürünlerin yaratıcılarından, MOM'S Natural Foods İşletmesinin Genel Müdürü Ekrem Şenol, son dönem cafe Şarküteri market dışında otel kanallarının da büyük ilgisi ile karşılaştıklarını söyledi.

'GLUTENSİZ VE VEGAN ÜRÜNLERİMİZE BÜYÜK TALEP VAR!'

Ekrem Şenol, Antalya'da düzenlenen Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı- Food Product'ta turizm yazarı Halil Öncü'ye değerlendirmelerde bulundu.

Ekrem Şenol yaptığı açıklamasında, ' MOM'S Natural Foods olarak İstanbul menşeli bir markayız. Bu sene ANFAŞ'da düzenlenen Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı- Food Product'a ikinci kez katılıyoruz. Bu sene fuarda biraz daha bilinçlendirilmiş insanları gördük. Dolayısıyla asıl hedeflerimiz cafe, şarküteri ve market dışında otellerde de insanların glutensiz ve Vegan ürün arayışları ile birlikte daha fazla yer almayı planlıyoruz. Özellikle yabancı turistlerin bu ürünleri tercih etmek istemeleri nedeniyle, bunu gördük onun için buradayız.  Çok büyük bir destek var ürünlerimize. Büyük talep var. İnşallah glutensiz Vegan ürünlerle ilgili insanları daha fazla bilinçlendirip daha fazla ürün satmayı planlıyoruz" dedi.