ANEMON RESIDENCE İSTANBUL’DA START ALACAK

Türkiye’nin en yaygın konaklama zincirlerinden Anemon Otelleri, Kent, Grand ve Koleksiyon konseptlerinin ardından yeni konsepti Anemon Residence’ı açıkladı.

ANEMON RESIDENCE İSTANBUL’DA START ALACAK

Anemon Residence ilk olarak 2024 yılının ilk çeyreğinde İstanbul’da hizmete alınacak. Anemon Residence, lüks olanaklarla donatılmış ve ev konforunu aratmayacak konaklama ünitesi, spa ve wellness merkezi, restoranları, alışveriş merkezi, spor salonu, toplantı salonları ve premium concierge hizmeti ile iş ve sosyal yaşamı bir araya getiriyor.

İş Dünyasının Tüm İhtiyaçları

Anemon Otelleri’nin şehir ve iş otelciliği alanındaki tecrübesi, Anemon Residence ile yeni bir boyuta evriliyor. Davetler, kokteyller ve toplantı  gibi iş hayatının tüm dinamiklerine cevap verecek Anemon Residence, merkezi konumu ve kolay ulaşım imkanlarıyla da iş dünyasına avantaj sağlayacak. Aynı zamanda misafirlerine transfer, araç kiralama, oda servisi, kat hizmeti gibi otel servisleri de sunacak olan Anemon Residence İstanbul, üstün misafirperverliği ile ayrıcalıklı bir deneyime ev sahipliği yapacak.

İstanbul’dan Sonra İzmir’de

Anemon’un Reisdence konseptinin ikinci durağı; sanayisi, limanları, dünya çapındaki etkinlikleri ve gelişmiş sosyo-kültürel yapısıyla İzmir olacak. (Kaynak:turizmdatabank)