AKTOB ULUSLARARASI RESORT TURİZM KONGRESİ'NE DOĞRU

Uluslararası RESORT Turizm Kongresi 23–24 Kasım 2023 tarihlerinde Antalya Belek’te gerçekleştirilecek.

AKTOB ULUSLARARASI RESORT TURİZM KONGRESİ'NE DOĞRU

Seyahat endüstrisinin tüm bileşenlerini bir araya getirecek olan buluşma platformu Kongre; AKTOB organizasyonu ile İş Bankası ana sponsorluğunda yapılacak.

Küresel seyahat ve turizm endüstrisinin gündeminde yer alan konu başlıkları, uluslararası markaların temsilcileri, çeşitli sektör uzmanları tarafından ele alınarak son gelişmeler izleyicilere aktarılacak.

AKTOB Başkanı Kaan Kavaloğlu Akra Hotels'de kongreye ilişkin bir basın toplantısı düzenlerken, kongre hakkındaki gelişmeleri basın mensupları ile paylaştı.

"Turizmin Geleceği, Geleceğin Turizmi” mottosu ile gelenekselleşen kongremizde bu yıl ilk defa Dünyamızın, yaşamımızın en önemli gündem konusu olan sürdürülebilirlik kapsamında, “ Sürdürülebilir Turizm” konusu ana tema olarak ele alınacak.

Başkan Kavaloğlu, "Bu yıl konu başlıklarımız; Dünyada Çevrimiçi Seyahat Pazarı, Turizm Ekonomisi; Dünyada ve Türkiye’de Durum, Sürdürülebilir Turizm, Havalimanlarının Turizm Gelişimindeki Rolü, Turizm Kaynak Pazarı Almanya’da Durum, Turizmde Ürün Çeşitliliği, Deneyim ve Destinasyon Pazarlamasında Yapay Zeka ve Dijital Platformlar” olacak. Sektörümüzün çalışmalarına rehber olacak, ışık tutacak konu başlıklarının yer aldığı kongremize turizm ve turizm ile ilgili sektör paydaşlarımızı bekliyoruz. ” Dedi.

Uluslararası RESORT Turizm Kongresi 23–24 Kasım 2023 tarihlerinde Belek'te gerçekleştirilecek.