TUYED YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ

Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) Olağan Genel Kurulu İstanbul’da Point Hotel Taksim ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen seçimde mevcut başkan A.Haluk Özsevim güven tazeledi.

TUYED YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ

Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği, Olağan Genel Kurulu’nu İstanbul’da gerçekleştirdi. 

Point Hotel Taksim’de gerçekleştirilen Genel Kurul’a mevcut yönetim kurulu ve üyeler katıldı. Mevlüt Yeni, İdris Taş ve Bünyamin Tokmak’tan oluşan Divan Kurulu’nun yönettiği Genel Kurul’da ilk olarak Yönetim Kurulu’nun Faaliyet Raporu ve Denetim Raporu onaylandı. Sonrasında ise TUYED Tüzüğü’nde gerçekleştirilen değişiklikler tek tek oylanarak, onaylandı.

 Genel Kurul’da A.Haluk Özsevim’in hazırladığı liste ile seçime gidildi. Yapılan oylama sonucunda A.Haluk Özsevim ve Yönetim Kurulu Üyeleri 3 yıl daha TUYED’in yönetimini üstlendi. 

Yapılan seçim sonrasında konuşan A.Haluk Özsevim, TUYED için yeni bir dönemin başladığını belirterek; “Geçtiğimiz dönemde TUYED’e katkı sunan yönetim kurulu ve dernek üyelerimize çok teşekkür ediyoruz. Şimdi TUYED için yeni bir dönem başladı. Bana tekrar bu görevi layık gördüğünüz için herkese çok teşekkür ediyorum. Bu dönemde en önemli amacımız, Anadolu’ya yayılmak ve derneğimizi daha etkin hale getirmek olacaktır. Uluslararası ilişkileri güçlendirmek de amaçlarımızdan biridir. Daha güçlü bir TUYED için yönetim kurulu üyelerimiz ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gerçekleştirmek istediğimiz proje ve çalışmalarımızı da çok yakın bir zamanda açıklayacağız” diye konuştu. 

TUYED’in yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu. 

Yönetim Kurulu

A.Haluk Özsevim

Hasan Arslan

Halil Öncü

Volkan Altıntaş

Mehmet Güneli

Mehmet Uluğtürkan

Belma Toprak Sönmezler

Yönetim Kurulu Yedek

Tuncay Sevin

Burcu Ilgaz 

Savaş Daş

Emre Baktıroğlu 

Gönül Yıldırım 

Mehmet Ali Doğan 

Nusret Kafasıbüyük

Denetim Kurulu

İdris Taş

Hatice Ünal Bilen

Gülay Yücel Sarıkaya

Denetim Kurulu Yedek

Sebahattin Ercan

Özlem Kapar Bayburs

Bünyamin Tokmak

Danışma Kurulu

Mevlüt Yeni

Meliha Okur

Musa Alioğlu.