TÜRSAB WHATSGO PROJESİNİN BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TÜRSAB ve WhatsGO iş birliği ile hayata geçirilen, tüm iş ve işlemlerinizi tek bir platform üzerinden yönetmenizi sağlayacak TÜRSAB WhatsGO projesinin basın lansmanı TÜRSAB Başkan Yardımcısı Hasan Eker, WhatsGO Kurucusu Ercan Balcı, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Yıldırım Taş, TÜRSAB ve WhatsGO heyetlerinin katılımı ile TÜRSAB Genel Merkezinde gerçekleşti.

TÜRSAB WHATSGO PROJESİNİN BASIN LANSMANI  GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Hayata geçirdiği projeler, çalışma ve iş birlikleri ile seyahat acentaları ve turizm sektörünün dijitalleşme süreçlerine katkı sağlamaya devam eden TÜRSAB, bu yöndeki adımlara bir yenisini daha ekleyerek teknoloji şirketi WhatsGO ile imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde, seyahat acentalarının sosyal medya kanallarını çok daha etkin bir şekilde yönetmelerini ve satışlarını optimize etmelerini sağlayacak.

TÜRSAB ile WhatsGO arasındaki iş birliği, seyahat acentalarına yüksek maliyetli yazılımlarla uzun kurulum süreçlerine girmeden WhatsApp, Facebook, Instagram, Webchat, Telegram, Google Business gibi ve benzeri kanallar üzerinden müşterileriyle iletişim kurabilme ve satış olanaklarını optimize etme olanağı sağlayacak.

Anlaşma çerçevesinde sisteme üye olan TÜRSAB üyesi seyahat acentaları bu sistemden iki ay boyunca ücretsiz yararlanarak bizzat test etme fırsatı yakalayacak. Seyahat acentalarının taleplerine göre farklı üyelik paketleri sunan WhatsGO, bu iki ay boyunca acentalara tüm paketleri açık tutacak. Daha sonra WhatsGO’nun bu hizmetinden faydalanmak isteyen seyahat acentalarına özel indirimler uygulanacak.