TÜRKİYE'NİN EN İYİ GOLF KULÜBÜ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Antalya'nın Belek bölgesinde, eşsiz doğal güzellikleriyle öne golf sahalarından birisi olan Antalya Golf Kulübü, 2023 World Golf Awards tarafından son yapılan değerlendirme sonucunda Türkiye'nin en iyi golf sahası seçildi.

TÜRKİYE'NİN EN İYİ GOLF KULÜBÜ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Uluslararası standartlara uygun dizaynı, muhteşem manzaraları ve kaliteli hizmet anlayışıyla dikkat çeken tesis, dünyanın dört bir yanından gelen golf tutkunlarının favorisi haline gelirken, ödülü Birleşik Arap Emirlikleri'nin Başkenti Abu Dhabi'de Antalya Golf Kulübü'nün Genel Müdürü Ahmet Çağıl aldı.

Genel Müdür Ahmet Çağıl yaptığı açıklamada, " Mutluyuz, gururluyuz. Bu ödül sonrası yeni bir ödül almaya daha hak kazandık.2023 World Luxury Golf tarafından son yapılan değerlendirme sonucunda Türkiye'nin en iyi golf sahası seçildik.Antalya'nın golf tutkunları için ayrıcalıklı bir destinasyon olduğumuzu bir kez daha gösterdik.Antalya Golf olarak, zengin flora ve fauna ile çevrili, 36 delikli bir sahada konumlanıyoruz ve golf severlere benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Aldığımız bu prestijli ödül, Türkiye'nin golf turizmi açısından önemli bir yer tutuyor. Bu konuda tüm emeği geçen başta yatırımcılarımız olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum" diye konuştu