TÜRKİYE’NİN ‘EN İYİ KÜLTÜREL MİRAS OTELİ’ SEÇİLDİ

TÜRKİYE’NİN ‘EN İYİ KÜLTÜREL MİRAS OTELİ’ SEÇİLDİ
Kapadokya’da binlerce yıllık bir manastır yerleşkesi ve tarihi bir köyün restorasyonuyla ortaya çıkan argos in Cappadocia, dünyanın ‘’Turizm Oscarları’’ olarak kabul edilen World Travel Awards tarafından Türkiye’nin ‘’En İyi Kültürel Miras Oteli’’ ödülüne layık görüldü.

Rusya’nın St.Petersburg şehrinde düzenlenen gala töreniyle bir çok dalda dünyanın en iyileri bir kez daha belirlendi. Türkiye’den birçok otelin katıldığı yarışmada, doğa ve tarihle bütünleşen yapısıyla argos in Cappadocia ‘En İyi Kültürel Miras Oteli’ ödülünü alarak adını altın harflerle yazdırdı. 1994’ten bu yana küresel seyahat ve turizm endüstrisinin tüm sektörlerinde başarıyı ve mükemmelliği ödüllendiren World Travel Awards, seyahat profesyonelleri ve seçkin tüketicilerin oylamalarıyla belirleniyor. Şirketlerin ve kuruluşların başarısını yöneten mükemmel müşteri deneyimi konusunda dünya çapında büyük bir öneme sahip.

Kapadokya’nın büyüleyici ruhu, Anadolu’nun çok yönlü tarihi, estetiği, 2000 yıllık eski bir manastıra ait antik kalıntılar, mağaralar ve yeraltı tünellerinden oluşan argos in Cappadocia’da hayat buluyor. Tarihin kokusunu günümüze taşıyan görkemli konaklar, zarif süslemeler, huzurlu yaşam alanları, özellikle bülbül, ibibik kuşları ve güvercinlerin doğayla buluştuğu peyzaj alanları, argos in Cappadocia misafirlerine büyüleyici bir deneyim vadediyor.