'TURİZMİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ!'

Antalya'da yer alan ve bir dünya markası olan Turizm teknoloji şirketi SAN TSG, Mısır'ın Şarm El-Şeyh şehrinde düzenlenen Afrika Turizm Forum'una katıldı.

'TURİZMİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ!'

SAN TSG Yönetim Kurulu Başkanı Erol Türk Forumda panelin konuşmacısı olarak katılımcıları teknolojik gelişmeler hakkında bilgilendirirken, B2B görüşmeler ile de şirket çalışmaları, gelişmeler, yenilikler katılımcılara anlatıldı.

SAN Tourism Software Group Genel Müdür Yardımcısı Özel Oytun Türkoğlu, Turizm Yazarı Halil Öncü'ye Afrika Turizm Fuarı'nı değerlendirdi:

"İlk kurulduğumuz günden beri 32 yıllık süreçte her zaman olduğu gibi turizmle alakalı etkinlik ve fuarlarda yer almaya devam ediyoruz. Tüm fuarlarda yer almaya çalışıyoruz. Selçuk Meral'in düzenlediği Afrika Turizm Forum'una bayağı geniş bir kadro ile ve çok hevesle katıldık. Bu etkinlikten çok memnunuz. İlki olmasına rağmen hatasız yürüyen bir süreç. Hiçbir şekilde sorun yok. Bugün burada gördüğümüz senaryoda çok güzel. Çok değerli konuşmacılardan çok güzel konuları dinledik. SAN TSG Yönetim Kurulu Başkanımız Erol Türk Forumda panelin konuşmacısı oldu. Bu etkinliğin dünyanın başka ülkelerinde de yapılması lazım.Çünkü bu organizasyon Türk turizmini buraya getiriyor. Şarm El-Şeyh'de bu konuda önemli bir yer.Tğrk turizmini ve Türk iş adamlarının Şarm El-Şeyh'e katkısı çok büyük.Bu nedenle Türk turizmini dünyanın her yerine, bütün paydaşlar olarak , biz yazılım kanadı olarak, tur operatörleriimiz, basınımız olarak her türlü etkinliğe katılarak, Türkiye turizmini geliştirmeye çalkşacağız' diye konuştu.