TÜRKİZ MARİNA GENEL MÜDÜRÜ LEVENT TOKAÇ , ''MİSAFİRLERİMİZ MARİNAMIZDA OLMAKTAN SON DERECE MEMNUNLAR''

Dünyanın birçok ülkesinden gelerek kışlama için Kemer'i seçen yat sahipleri, Kemer'de olmaktan son derece memnunlar. İZLEYİN!...
 
Türkiz Marina Genel Müdürü Levent Tokaç, yaptığı açıklamasında  “Marinamız bu yıl 2011 yılı sonu itibariyle toplam 270 tekne ile teni yıla girmiş olacağız. Deniz kapasitemiz 225, kara kapasitemiz 125. Toplam 350 yat kapasitesine sahibiz.  Genelde Avusturya, Belçika,Bulgaristan,Kanada,Almanya,Amerika, ve Rusya’dan ve diğer ülkelerden olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimize hizmet etmekteyiz. Misafirlerimiz Marinamızda olmaktan son derece memnunlar. Misafirlerimizin çoğu marinamızda teknelerinde yaşıyorlar. Onlarla bir aile olmuş durumdayız. Hafta içlerinde Marina müdürlüğümüz tarafından misafirlerimize çeşitli eğitimler vermekteyiz. Bizlerle birlikte yaşayan misafirlerimize başta Türkçe dersleri vermek üzere, elişi dersleri, Türk yemekleri yapma dersleri veriyoruz. Onlarla her konuda ortak, bizimle yaşayabilecek standartlara ulaştırdık. Ve bundan da son derece memnunlar. Bu yüzden de Türkiye’den gideceklerini pek sanmıyorum. Bu sularda hep olacaklardır”

Dünyanın birçok ülkesinden gelerek kışlama için Kemer'i seçen yat sahipleri, Kemer'de olmaktan son derece memnunlar.
Türkiz Marina Genel Müdürü Levent Tokaç

350 yat kapasitesine sahip Türkiz Marinada halen 270 tekneye hizmet veriliyor.


İngiliz Peterson çifti kedileri Billy ile birlikte Kemer ve Türkiz Marinanın keyfini çıkarıyorlar.

Kemer Türkiz marinada kışlayan yabancılar ise Kemer’de olmaktan oldukça mutlu olduklarını söylüyorlar. Türkiz Marina’da kışlayan İngiliz Kandeed yatının sahipleri Annie-Mike Paterson çifti de Türkiye’de ve Kemer’de olmaktan duyduklarını memnuniyeti dile getirdiler. İngiltere’nin Ipswich kentinde yaşadıklarını ve tekne ile dünyayı dolaştıklarını belirten Paterson çifti ayrıca teknelerinde bir de Billy adında kedileri ile yaşıyorlar. Kış aylarına gelinmesine rağmen Kemer’in güneşinin keyfini çıkardıklarını belirten Peterson Çifti, “ Türkiye ve Kemer çok güzel. Tüm dünyayı teknemiz ile dolaşıyoruz. Kışlama olarak Kemer Türkiz Marinadayız. Güneş çok güzel, Kemer çok güzel. Marina hizmetlerinden de son derece rahat ve memnunuz” dediler.