TURİZMCİ ADAY ADAYINDAN BEREKETLİ BAŞVURU

Halil ÖNCÜ (KEMER) - Kemer Kiriş’te yer alan Sailor’s Beach Club Hotel'in sahiplerinden Rahman Şeker, Ak Parti Kemer Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu yağmurlu bir günde sevenleri ve Kemerli vatandaşlar ile paylaştı.

TURİZMCİ ADAY ADAYINDAN BEREKETLİ BAŞVURU

Kemer insanının refah ve huzuru için, Kemer’in aydınlık geleceğine umut olmak için, Kemer'e hizmet için, hep yeni hep ileri sloganı ile aday adayı olduğunu paylaşan Rahman Şeker, Ak Parti'nin belediyecilik vizyonu ile Kemer'in özlediği hizmetleri yapacaklarını söyledi.

Daha dinamik, daha adil bir belediyecilik anlayışını temsil etmek için buradayım!

Rahman Şeker yaptığı konuşmasında, " Biz bu sevgi selini sizlerinde desteği ile arkamıza aldıkça, kim ne derse desin bu yoldan bizi asla vazgeçiremeyecekler, geriye döndüremeyecekler. Özellikle böyle bereketli bir günde sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Bugün sizlere bu açıklamayı yaparken, gurur ve heyecan hissediyorum. Şehrimiz için daha yaşanılabilir, daha güzel bir gelecek için yola çıkıyor, 2018 yılından bu yana üyesi olduğum Ak Parti'den Kemer Belediye Başkan aday adayı olduğumu sizlere duyurmak istiyorum. Bu kutsal göreve talip olmamın temelinde, şehirmize daha yaşanılabilir, daha güzel kılma arzusu ve Ak Parti'nin kalkınma vizyonunu Kemer'e taşıma isteğim yatmaktadır. İçtenlikle ifade etmeliyim ki, bu kutlu görevi layıkıyle yerine getirebilmek adına sizlerin desteği ve güveni benim için çok kıymetlidir. Her birimizin paylaştığı bu güzel coğrafyada daha dinamik, daha adil bir belediyecilik anlayışını temsil etmek için buradayım."dedi.

Kemer'in kapsamlı bir turizm stratejisi üzerinde çalışıyoruz!

Kemer'in turizmde önemli bir yere sahip olduğunu da belirten Rahman Şeker, "Kemer'in yıllardır çözülemeyen sorunlarının farkındayız. Başta ilçemizin turizm potansiyelini sürdürülebilir kılmak amacıyla kapsamlı bir turizm stratejisi üzerinde çalışıyoruz. Altyapı çalışmları ile ilgili projelerimiz de Kemer'in yaşam kalitesini arttırmayı hedefliyoruz. Yollarımızdan altyapıya, yeşil alanlardan enerji verimliliğine kadar geniş bir yelpazede sürdürülebilirlilik ve turizm odaklı projelerimizle Kemer'i gelecek nesillere daha yaşanabilir bir şehir olarak bırakmayı amaçlıyoruz."diye konuştu.