TRAVELSHOP TURKEY, 2024 YILINDA DA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK!

Halil ÖNCÜ (İSTANBUL) - Türkiye'nin önde gelen seyahat acentelerinden TravelShop Turkey'in Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender 2024 yılında da büyümeye devam edeceklerini belirtti.

TRAVELSHOP TURKEY, 2024 YILINDA DA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK!

TravelShop Turkey olarak Tokat’ta 650 yıllık tarihi hanın otel olarak hayata geçirildiğini ve yakında hizmete açılacağını belirten Kalender, Afrika'da da ‘Afrika turizm zirvesi’ni gerçekleştireceklerini ifade etti.

Murtaza Kalender yaptığı açıklamasında, “TravelShop Turkey olarak 2024'te de büyümeye devam edeceğiz. Bu konuda hedeflerimize kilitlendik. Öncelikle 650 yıllık Tokat’daki tarihi hanı otel olarak hayata geçirdik. Yakında açılışımızı yapacağız. Tokat sevdamız bize bunu gerektirdi. Devamında  ise Afrika'da Afrika turizm zirvesi gerçekleştireceğiz. İnşallah TravelShop Turkey olarak büyüyerek, gelişerek katma değer kazandırarak yolumuza devam edeceğiz. Türk turizmi ve Türk turizmcisi gelişmeye devam ediyor. Artık Türk turizmcisinin dünyada söz hakkı var. 2024 yılı içerisinde öncelikle Afrika'da uluslararası turizm zirvesini ve ardında da Özbekistan’da  ekoturizm zirvesini gerçekleştireceğiz. Artık dünyada söz hakkı turizmci Türklerde” diye konuştu.