TRAVEL TURKEY İZMİR FUARI'NDA GERİ SAYIM BAŞLADI

Türkiye’nin en büyük turizm platformu olan TTI İzmir ‘’Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi’’, 2023’de de sektörün önde gelen profesyonellerini 17. kez bir araya getirmeye ve sektörel fırsatlar sunmaya devam edecek.

TRAVEL TURKEY İZMİR FUARI'NDA GERİ SAYIM BAŞLADI

İletişim ve iş bağlantıları kurmanın en hızlı ve güvenilir yolu olan TTI İzmir, 7-9 Aralık 2023 tarihleri arasında fuarizmir’de gerçekleşecek.

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde, İZFAŞ ve TÜRSAB FUARCILIK A.Ş. işbirliği ile her yıl dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getiren ve Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformu haline gelen Uluslararası Turizm Ticaret Fuar Ve Kongresi’nin 17.si bu yıl 7-9 Aralık 2023 tarihlerinde fuarizmir’de gerçekleşecek ve uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri yeniden buluşturacaktır.

Fuarda katılımcılar yeni işbirliği anlaşmaları yapabilmenin yanı sıra,yeni ürün ve hizmetlerin lansmanlarına katılma şansı bulacaklar. 

Yurtdışından davet edilen satın almacılarla yapılacak B2B görüşmelerin de yer alacağı fuarda, yeni seyahat eğilimlerinin ve tatil destinasyonlarının tanıtımı, marka bilinirliği yaratılması ve güçlendirilmesi, ulusal ve uluslararası turizm uzmanları ile bilgi alışverişi sağlanması ve müşteri memnuniyetinin geliştirilmesi hedefleniyor.