SELÇUK YILMAZ: MORALİMİZİ YÜKSEK TUTMALIYIZ!

SY Event Travel'in Genel Müdürü Selçuk Yılmaz, Halil Öncü'ye değerlendirmelerde bulundu.

SELÇUK YILMAZ: MORALİMİZİ YÜKSEK TUTMALIYIZ!

Antalya'da yer alan ve bu yıl 20. yılını kutlayan SY Event Travel'in Genel Müdürü Selçuk Yılmaz, Pandemi döneminde yaptıkları turizmde, en önemli şeyin moral olduğuna dikkat çekerek “ Böyle bir durumda en önemli şey moralin yüksek tutulması” dedi.

Turizm Yazarı Halil Öncü’ye değerlendirmelerde bulunan Selçuk Yılmaz, şu anda Antalya Bölgesindeki spor turizmine yönelik açıklamalarda bulunurken, şirket olarak yaptıkları çalışmaları da anlattı.

Golçülerin geri döndüğünü görmek bizleri mutlu ediyor!

“Bu sene 20.yılımızı kutluyoruz. Bununla da gurur duyuyoruz. Spor turizminde Antalya’daki markaların başında geliyoruz. Spor turizmi olarak bugüne kadar, birçok ülkeden yüzme, futbol, atletizm ve golf gruplarımızı getirdik. Ekim ve Kasım ayı ile birlikte golfçuların geri döndüğünü görmek bizleri çok mutlu ediyor. Beklediğimiz sayıları bulmak 2021 yılını bulacak ama futbol takımları için Avrupa bu sene biraz zayıf geçmesine rağmen, diğer pazarlarda daha aktif, dinamik bir hareket bekliyoruz. Burada en önemli şey moralin yüksek tutulması ve takımlara dünya çapında tüm acenteler, basın kuruluşları olarak Türkiye’deki gerçek durumları ve Pandemiden en az etkilenen ülkelerden birisi olduğumuzu anlatabilmek çok önemli”

Çin'den Antalya'ya turist getirmeyi planlıyoruz!

Selçuk Yılmaz, spor turizmi dışında Çin ile yakın ilişkiler kurduklarını ve Çin Pazarında online da çok ciddi bir giriş yaptıklarını da dile getirirken “Biz acente olarak bu sene aynı zamanda Çin Pazarında online da çok ciddi bir giriş yaptık. İlk misafirlerimizi İstanbul’da ağırladık. Ağırlamaya da devam ediyoruz. Çinli misafirleri Antalya ve diğer bölgelerimize çekmek için çok yoğun bir hazırlık ve pazarlama yapıyoruz. İnşallah Vuhan’ da başlayan krizin çözülmesini bekliyoruz. Çin’den Avrupa’dan ve dünyanın geri kalan bölgelerinden Türkiye’ye turist getirmeyi, Antalya’ya turist getirmeyi devam edeceğiz. Spor turizmindeki tecrübelerimiz de bu pazarda kullanarak spor gruplarını da Antalya ve Belek’in güzide tesislerinde ağırlamak istiyoruz” diye konuştu.