ROSE HOTELS'E ATSO'DAN ÖDÜL

Kemer'de bulunan Rose Hotels Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)'nın ''Konaklama Tesislerinde 2010 Yılı Döviz Kazandırıcı Hizmetler'2 kategorisinde ilk sırada yer aldı.İZLEYİN!...
 
Kemer’de bulunan Rose Hotels Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)’nın “Konaklama Tesislerinde 2010 Yılı Döviz Kazandırıcı Hizmetler ” kategorisinde ilk sırada yer aldı. Rose Hotels Sahibi Kazım Gül, ödülünü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisacıklıoğlu’nun da katıldığı törende aldı. Rose Hotels Sahibi Kazım Gül‘ün yanı sıra Rose Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Yeliz Gül Ege ve Rose Hotels Departman müdürleri de ödül töreninde yerini aldı.


Ödül töreni sonrası görüşlerini aldığımız Rose Hotels Yönetim Kurulu Üyesi  Yeliz Gül Ege, “ ATSO tarafından düzenlenen törende aldığımız bu ödül bizim için çok gurur verici. İstikrarlı olarak geçtiğimiz yıllarda da aldığımız bu ödül şunu gösteriyor ki; biz turizm sektöründe hem istihdama katkı sağlıyoruz hem de ülkemize döviz geliri yaratıyoruz. Bundan sonra da bu başarımızı sürdürmek hedefindeyiz” dedi.