RİXOS PREMİUM TEKİROVA, RİXY KİDS FEST’TE REKORA KOŞUYOR

RİXOS PREMİUM TEKİROVA, RİXY KİDS FEST’TE REKORA KOŞUYOR
Tatildeki en büyük önceliğin çocukların mutluluğu olduğunu bilen ve ruhu çocuk olan konuklarını da unutmayan Rixos Premium Tekirova, Rixy Çocuk Şenliği’ni 16 - 18 Ağustos 2017 tarihleri arasında düzenleyecek. Rixos’un eğlenceli tatil anılarına en büyük armağanı olan RixyClub’ın doğum günü olan 16 Ağustos’ta, farklı ülkelerden gelen binin üzerinde çocuk rengarenk, heyecan ve eğlence dolu Rixy Çocuk Şenliği’ne katılacak.
Rixos Premium Tekirova’da Guinness Dünya Rekorlar Kitabı denemesi
Rixos Premium Tekirova etkinliğin ilk gününde, RixyClub’ın 15. yaş günü kutlaması kapsamında hazırlanacak 630 metrelik “Dünyanın En Uzun Meyveli Pastası” ile Guinness Dünya Rekorlar Kitabı’na girmeyi hedefliyor.
Rekor denemesinden sonra festival alanına yapılacak kortejle başlayacak olan çocuk şenliği; eğlenceli gösteriler, aktiviteler, yiyecek - içecek sunumları ve Open Kids müzik grubunun vereceği konser ile gece yarısına kadar devam edecek. Festivalin ikinci günü 17 Ağustos’ta da İtalyan şef Danilo Zanna balayı çiftleri ile İtalyan mutfağına dair lezzet sırlarını bir workshopla paylaşacak. Akşam 22:00’da ise ünlü popstar Ani Lorak misafirlere konser verecek.
18 Ağustos 2017’de DaniloZanna’nın sunuculuğunu üstleneceği, çocuk şeflerin yeteneklerini evlerinin usta aşçıları olan annelerine karşı sergileyecekleri JuniorChef yarışması yapılacak.