'PRONTOTOUR İLE MUTLUYUZ,KEYİFLİYİZ!'

Türkiye'nin önemli tur operatörlerinden Prontotour, Mısır Sharm El Sheikh'de gerçekleştirilen ve Afrika’nın turizm potansiyelini keşfetmek ve yeni işbirlikleri kurmak amacıyla düzenlenen Afrika Turizm Forum'una katıldı.

'PRONTOTOUR İLE MUTLUYUZ,KEYİFLİYİZ!'

Bu yıl 30.yılını kutlayan Prontotour'un Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, turizm yazarı Halil Öncü'ye değerlendirmelerde bulundu.

Ali Onaran yaptığı açıklamada, 'Dile kolay sektörde 30.yılımızdayız.Bu süre içinde çok şeyler yaptık daha da yspacağımız çok şey var. Güzel bir noktadayız. Turizm iyi gidiyor. Prontotur ile mutluyuz,keyifliyiz. Hızlı bir şekilde de yukarıya gitmeye devam ediyoruz.'dedi.

Afrika Turizm Forumunu da değerlendiren Onaran, "Şarm El-Şeyh'e geldik. Burası bizim ana destinasyonlarımızdan bir tanesi. Her geçen gün yukarıya doğru gidiyor.çok keyifli geziler yapıldı bu bölgeye. Özellikle pandemiden sonra daha da büyük bir ilgi var buraya.Şarm El-Şeyh'in ciddi anlamda yukarıya doğru giden bir ivmesi var. Bizde Prontotour olarak bunu takip ediyoruz. Katılmış olduğumuz bu Afrika Turizm Forumu da bu ivmeye büyük katkı sağlayacaktır."diye konuştu.