‘OKTOBERFEST’İ KUTLADILAR

Halil ÖNCÜ (KEMER) - Antalya’nın Kemer İlçesi Göynük Mahallesi'nde yer alan yapan Fun&sun Family Comfort Beach Hotel'de konaklayan yerli ve yabancı misafirler, düzenlenen Oktoberfest ile adeta coştu.

‘OKTOBERFEST’İ KUTLADILAR

Bu yıl 2. gerçekleştirilen festival kapsamında bahçede oluşturulan alanda buluşan misafirlere birbirinden özel Türk ve yabancı mutfağından lezzetler sunulurken, misafirler festival dolayısıyla doyasıya eğlendiler.

Kutlamalara katılan başta Alman misafirler olmak üzere Oktoberfest etkinliğini bira içerek kutladılar. Bol bol lezzetleri tadan ve ardından dans eden misafirler, düzenlenen etkinlikten dolayı otel yönetimine teşekkür ettiler.

Fun&sun Family Comfort Beach Hotel Genel Müdürü Halil İbrahim Erkal yaptığı açıklamada  ‘Almanların Geneleneksel Oktoberfest bayramını bizde otelimizde düzenliyoruz. Bu yıl dolu dolu ikincisini gerçekleştirdiğimiz festival kapsamında bahçemizde oluşturduğumuz lezzet sokaklarında birbirinden özel lezzet ve içeceği misafirlerimize sunduk. Misafirlerimiz etkinlikten çok mutlu oldu, bizde onlar kadar mutluyuz" dedi.