KETOB BAŞKANI DİNÇER SARIKAYA “BOL VE DOLU BİR SEZON GEÇİRECEĞİZ”

Antalya'da yer alan ANFAŞ EXPO Center, 29. Food Product ve 33. Hotel Equipment Fuarları ile 310 firma ve 1500’ün üzerinde markayı ziyaretçileri ile buluşturuyor.

KETOB BAŞKANI DİNÇER SARIKAYA “BOL VE DOLU BİR SEZON GEÇİRECEĞİZ”

Fuarda, Kemer Turistik Otelciler Birliği de (KETOB) bir stand açtı.  Başkan Dinçer Sarıkaya gelen misafirleri ile ilgilenirken, turizmdeki gelişmeleri  ve fuarı Halil Öncü’ye değerlendirdi.

Başkan Sarıkaya fuarın büyük ilgi gördüğünü belirtirken “ Fuara olan ilgiyi görünce turizmin geri geldiğini gördüm. Bu hareket insanların hem hizmet anlayışına verdiği önemi gösteriyor hem de turizmden beklentilerin kesin göstergesini ortaya koyuyor. Burası ikili işbirliği ile anlaşmalar yapmak üzere gelenler ile dolu. Sezondan son derece umutluyuz. Tahmin ediyorum ki, 2023 yıl turizme gönül verenler için güzel bir sezon olacak” dedi.

Rezervasyonların da iyi gittiğini belirten Sarıkaya, “ Şu anda rezervasyonlar beklenilen şekilde gidiyor. Fiyatlarda oturmuş durumda. 2023’ün mayıs ve Haziranında bir tırmanış var. Ön rezervasyonlar iyi gidiyor. Tahmin ediyorum bol ve dolu bir sezon geçireceğiz” dedi.

Kemer’in turizmde her zaman bir numara olduğuna dikkat çeken Başkan Dinçer Sarıkaya “ Kemer’in her zaman ayrı bir coğrafik özelliği var. Turizme gönül vermiş olan insanlar orada konuşlandı. Taksicisinden, beş yıldızlı oteline kadar herkes ciddi bir emek veriyor. Belediye güzel hizmetler sundu. Kemer’in çehresi biraz daha değişti ve albenisi çoğaldı. Dolayısı ile diğer ile ve ilçelerimize göre ciddi bir avantaj sağlamış durumda. Dolayısı ile Kemer her zaman bir numara “ diye konuştu.