JOLLY TOURS YÖNETİM KURULU BAŞKANI METE VARDAR, ''ANTALYA BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR BÖLGE''

Kontrat anlaşmaları nedeniyle Antalya'da bulunan Mete Vardar ile, Side'de bulunan Nashira Hotel'in sahibi Hüseyin Aydoğan ile yaptıkları anlaşma sonrasında bir araya geldik.İZLEYİN!...

Antalya Konyaaaltı sınırları içerisinde yer alan ve yeni hizmete açılan Nashira Park’ta atılan imzalar ile iç pazarın lider Tur Opertaörü Jolly Tours 2012 sezonunda Nashira Otel ile anlaştı.

Öncelikle yeni açılan Nashira Park hakkında görüşlerini dile getiren Jolly Tours Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar , “ Nashira Otel sahibi Hüseyin Aydoğan bey yeni tesislerinde sağ olsun bizleri en iyi şekilde ağırladılar. Burası çok güzel bir tesis olmuş gerçekten. Antalya’da bu tesise ilk defa geliyorum. Böyle bir tesisin Antalya’da bulunması çok önemli diye düşünüyorum. Burayı turizme ve halka açmasından dolayı Hüseyin Beye teşekkür etmek istiyorum. Bunlar çok ciddi teşebbüsler. Bu kadar güzel yemyeşil bir ortamda oluşturulan bu tesiste büyük bir keyif aldık” dedi.


Anlaşma mutlu sonla bitti.


Nashira Otel Başkan Vekili Ezgican Aydoğan ve Mete Vardar anlaşma sonrası birbirlerini kutladılar.

Mete Vardar, “ Antalya bizim için çok önemli bir bölge”

2012 yılında Jolly Tours olarak 25. Yıllarını kutlayacaklarını belirten Vardar, sadece turizm alanında değil Türkiye’nin çok önemli markalarından birisi haline geldiklerini söyledi. Antalya’da 2012 kontratlarını yaptıklarını ve kontratlarında sonlarına geldiklerini belirten Vardar, önümüzdeki yıl Nashira Otel ile anlaştıklarını ve iç pazarda Nashira otelin Jolly Tours adına önemine vurdu yaptı. Vardar, “ Nashira otel sahibi Hüseyin Aydoğan Beylerle senelere dayanan çok eski dostluğumuz var. Bir aile gibiyiz. Kendileri ile iç pazarda özel bir anlaşma yapıyoruz.  Bu arada biz Jolly Tours olarak önümüzdeki yıl 25. Yılımızı kutlayacağız. Ve artık Jolly Tousr sadece turizm alanında değil Türkiye’nin çok önemli markalarından birisi haline geldi. 25 yılın verdiği güven, sadakat, misafir memnuniyeti ve aile yapımızda kurduğumuz çalışma arkadaşlarımız ile beraber bugün Jolly Tours’u çok önemli bir marka haline getirdik. Antalya bizim için çok önemli bir bölge. Bizim iç pazarda 300 bin kişi gibi misafir potansiyelimiz var. Bunun % 60-65’ini Antalya oluşturuyor. Ve bununla birlikte Antalya çok gelişiyor. Bu yalnızca otellerin gelişmesi, personelin kalitesinin yükselmesi ile değil, dış etkenler de çevre de çok önemli. Bununla ilgili de bir takım yatırımlar yapılıyor. İleriki dönemlerde Türk turizmi çok daha gelişecektir. Bizde Jolly Tours olarak önümüzdeki sene ile hep birlikte 25. Yılımızla beraber çok daha önemli gelişmeleri Türk turizmine kazandıracağız diye düşünüyorum” dedi.


Anlaşmada Mete Vardar ve Hüseyin Aydoğan’n yanı sıra, Jolly Tours  Yönetim Kurulu Üyesi Mert Vardar, Jolly Tours Akdeniz Bölge Kontrat Müdürü Yavuz Öztürk ile Nashira Otel Başkan Vekili Ezgican Aydoğan’da hazır bulundu.

Hüseyin Aydoğan, “Bundan sonra Jolly Tour ile önümüzde engel yok”

Nashira Otelin sahibi Hüseyin Aydoğan ise Jolly Tours’un kendilerini seçmelerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ Öncelikle Jolly tour’a bizleri tercih ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. Jolly Tour, bölgeye en kaliteli turist getiren ve bununda karşılığını verebilen ve aynı zamanda bunu da en iyi şekilde analiz eden bir tur operatörü. Bu bakımdan kendilerini taktir ediyoruz. Otelimize talip oldular. Hakikatten kendilerine çok teşekkür ediyorum, bizleri onurlandırdılar. Jolly Tours’a yakışan bir otel olduğumuz inancındayız. Bundan sonra Jolly Tour ile önümüzde engel yok. Bu büyük emeklerinden dolayı kutluyorum,hayırlı olsun” dedi.