İŞ DÜNYASINA ÖZEL FURSATLAR SUNUYOR!

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, şehrin tam merkezinde kültürel zenginlikleri ve modern imkanlarıyla öne çıkan bir adres olarak, kurumsal organizasyonlara özel avantajlar sunuyor.

İŞ DÜNYASINA ÖZEL FURSATLAR SUNUYOR!

30 Nisan 2024 tarihine kadar geçerli olan özel fiyat ve fırsat paketleriyle, iş toplantılarından kurumsal etkinliklere kadar her türlü organizasyonunuz için ideal bir tercih.

Konfor ve İş Birliği Şehrin Kalbinde!

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, geniş ve kolonsuz etkinlik etkinlik salonları, aydınlık fuaye alanları ve yüksek tavanları ile kurumsal organizasyonlarınız için mükemmel bir ortam sunuyor. Şehrin ana arterlerine yakın konumuyla avantaj sağlayan otel, toplam 1.500 m²'lik alanda farklı ölçeklerdeki etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

“Meetings Simplified” Kolaylaştırıyor!

Toplam 35 kişiye kadar olan toplantılarınız için Meetings Simplified paketi ile esneklik ve avantajları bir araya getirin. Paket içeriğinde, 24 saate kadar iptal esnekliği, tek tuşla kolay konfirmasyon onayı, dilediğiniz salon seçimi ve Big Chefs'te %15 indirim gibi ayrıcalıklar bulunuyor. Ayrıca Hilton Honors Puan Kazanma fırsatı ile iş birliğinizi ödüllendirin.

Geniş Olanaklar ve Konforlu Konaklama!

DoubleTree by Hilton Şanlıurfa, 11 katlı yapısıyla farklı özelliklerdeki odalarıyla konforlu bir konaklama sunuyor. İç mimarisinde Şanlıurfa'nın tarihsel ve kültürel öğelerine vurgu yapılırken, otelin içinde kullanılan sanat eserleriyle bölgenin zengin tarihini yansıtıyor.