IATI,SAMUEL ETO'O İÇİN SPONSOR OLDU

IATI,SAMUEL ETO'O İÇİN SPONSOR OLDU
Dünyaca ünlü futbolcu Samuel Eto'o IATI'nin sponsorluğunda Antalyaspor'a imza attı. 7 Temmuz Salı Günü Akdeniz Üniversitesi'nde düzenlenen imza törenine 1000'den fazla Antalyasporlu taraftar katıldı.

Törende konuşan Antalyaspor Asbaşkanı ve IATI CEO'su ünlü turizmci Levent Aydın: "Samuel Eto'o yaşayan bir efsanedir. Afrika kıtasının gelmiş geçmiş en çok gol atan futbolcusudur. Antalyaspor filmi yeni başlıyor, çok aksiyonlu, gişe rekorları kıracak. Stadımız 33 bin kişilik. Kiminizin parasına, kiminizin duasına, kiminizin de giriş biletinize ihtiyacımız var. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Süperlige yeniden yükselen Antalyasporun en önemli sponsorlarından olan IATI, Samuel Eto'o transferine de sponsor olmuştu. Antalyaspor forma sponsoru da bu sene yine IATI olacak.

Törende konuşan Samuel Eto'o "Beni geldiğim ilk günden itibaren iyi karşılayan Antalyaspor’un değerli taraftarına teşekkür ediyorum. Antalyaspor olarak takım arkadaşlarım, hocalarım ve başkanlarına sesleniyorum. Küçük ama çok güzel bir tarih yazacağız. Hep birlikte çok güzel başarılara imza atacağız" diye konuştu.

Antalyaspor’un yeni sezona 33 bin kişilik statta başlayacağını anlatan Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer de  "Yeni statta Antalyaspor’un Türkiye’de seyirci ortalamasının üzerinde olacağının göstergesi sizlersiniz. Kurmakta olduğumuz süper Antalyaspor takımına Eto’o’yu dahil ettik, önümüzdeki günlerde yeni yıldızlar dahil edeceğiz" dedi.