ERKEN REZERVASYON SONRASI IŞIL TUR İNDİRİMLERİ

Önce, ödeme koşullarındaki ayrıcalıkları anlatırmısınız?

Işıl Tur Seyahat Acentası, nakit ödeme veya tek çekimde %30’a varan indirimler uyguluyor. Axess, Cardfinans, Advantage, Garanti Bonus, Maximum ve World carda, %30’a varan indirimlerle 6 taksit imkanı birlikte  sunuluyor.  Axess’e  ayrıca + %10 indirim ve 2 ay taksit atlatma imkanı da bulunuyor.

Peki ne gibi aksiyonlar var?

Bütün ödeme şekillerinde ücretsiz otobüs ulaşımı sağlıyoruz. Uçaklı ulaşımdaki katkımız, 175 TL’e varıyor. Balayı çiftleri ve 65 yaşın üstü gençlere  yukarıda sunulan olanaklar haricinde  %10 indirim daha ilave ediyoruz..Tatile çıkacak olan misafirlerimize rezervasyon yaptırmadan önce aksiyonların geçerli olduğu tesisler hakkında mutlaka bilgi almalarını tavsiye ederim.

Işıl Tur’da neler var?


Her şey dahil sisteminde fiyatlar 70 Liradan başlıyor. Herkese uygun, farklı seçenekler var. Karar vermeden önce  Işıl Tur sayfalarını (www.isiltur.com.tr ) dikkatlice incelemelerini öneririm. Sunulan imkanlar kadar, seçilen tesisler de dikkate değer. Amacımız, her kese en iyi tatil imkanını yaratabilmek.

Işıl Tur’da uygulanan başka özel imkanlar var mı ?


Mesela, Petrol Ofisi Positive Card sahipleri için  özel bir çalışma yaptık. Yaklaşık olarak iki milyon Pozitive Card kullanıcısı, Işıl Tur’da oldukça özel imkanlara sahip olabiliyorlar. Bizimle yapacakları tatillerde, Positive Card puanlarıyla 25, 50,75,100 Liralık hediye çekleri kazanabliyorlar, yahut % 5 indirim alabiliyorlar. İsterlerse, kredi kartına ek 2 taksit veya taksit erteleme imkanından yararlanabiliyorlar.
Ayrıca,
Fortis Seyahat Hattını arayan, Fortis Card kullanıcılarına ek olarak  özel tatil seçenekleri sunulmaktadır.
1 Temmuz -30 Eylül tarihleri arasında Fortis Seyahat Hattının 444 0 144 nolu telefonunu arayan Fortis world card sahipleri yapacağı yurt içi otel ve tur rezervasyonlarında ek indirimler ve bilet satın alma dahil tüm alışverişlerinde 4 taksit fırsatından yaralanıyorlar.Ayrıntılı bilgi için 444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığını aramak ve 8’i tuşlamak yeterli.

Bu sezon, en fazla rağbet edilen yöreler nereleri?
Tabi ki Antalya başta geliyor. Çeşme, Kuşadası, Bodrum da çok satılan yörelerden.
Sürprizler var mı?
Oteller ve tatil köyleri güzel şeyler sunuyor tatilcilere. Bodrum Işıl Club’un her sene düzenlediği 30 Ağustos gösterisi görülmeye değer,1 Ağustos Cumartesi gecesi Bodrum Fuga Fine Times’de Kenan Doğulu konseri var. Kenan Doğulu hayranları için bu iyi bir fırsat. Sueno Hotels de 24 Haziran – 20 Ağustos tarihleri arasında tatilcilere Sibel Can ve Ebru Gündeş’i izleme olanağı sunuyor. Tatil düşünenler için, bu özel günlerini müzikle renklendirmelerini,  hele sevdikleri sanatçıları ücretsiz izleme olanaklarını kaçırmamalarını özellikle tavsiye ediyorum.Detaylı bilgi için 0212 444 4 114 nolu çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır..