DENİZ BUKLET YATIRIMLARDA HIZ KESMİYOR

DENİZ BUKLET YATIRIMLARDA HIZ KESMİYOR

Antalya'nın Buklet markası "DENİZ BUKLET " İzleyin!...

Antalya Yenigöl mahallesinde yer alan ve bir Antalya firması olarak 2008 yılından bu yana otellerin Buklet ihtiyaçlarını hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getiren Deniz Buklet, yatırımlarına da hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre önce tam otomatik pet şişe makinesini Antalya’ya kazandıran Deniz Buklet, şimdide makine parkına son sistem bir etiket makinesini dâhil etti.Deniz Buklet, tercih sebebi

Deniz Buklet Antalya’da otellerin her türlü buklet ihtiyacını karşılarken, yatırımları ile de göze çarpıyor. Otellerin ihtiyacı olan her türlü buklet malzemeyi kaliteli bir şekilde ve zaman açısından en kısa sürede sunabilen Deniz Buklet yeni yaptığı yatırımlarına devam ederken, otellerin de tercih sebebi oluyor. Yatırımlarını sadece turizmciye hizmet olarak hedeflediklerini belirten Deniz Buklet Sahibi Deniz Danışman, “ Biz hiçbir yatırımımızı turizm dışında düşünmedik. Bütün yatırımlarımızı kendi işimize göre planladık. Bir makineyi aldığımızda hem turizm ağırlıklı çalışalım hem de piyasaya işi yapalım diye almıyoruz.  Çünkü otel sektöründe her iş acil, her iş hızlı önemli. Bu bağlamda makine yatırımlarımız hep turizm ağırlıklı” diye konuştu.“Otel sektöründe her iş acil, her iş hızlı önemli. Bizde bunun bilincindeyiz!”

Deniz Buklet Sahibi Deniz Danışman, son 3,5 yıldır deniz buklet olarak ciddi yatırımlar yaptıklarını da belirtirken, “ Biz en büyük yatırımımızı geçen yıllarda tam otomatik Pet makinesi alarak yapmıştık. Tesisimizde otellerin buklet ihtiyaçları olan minik şişelerin imalatına başladık. Aynı zamanda full servo motor kontrollü enjeksiyon makinesi aldık. Şu anda makinelerimiz son sistem çalışıyor. Güzel siparişler alıp, güzel ürünler çıkartıyoruz. Son yaptığımız yatırımda Buklet fabrikamızın matbaa parkına dahil ettiğimiz etiket makinesi oldu. Bu makine Flekso UV kurutmalı bir makinedir. Dört renk baskı yapma özelliğine sahip. Biz hiçbir yatırımımızı turizm dışında düşünmedik. Bütün yatırımlarımızı kendi işimize göre planladık. Bir makineyi aldığımızda hem turizm ağırlıklı çalışalım hem de piyasaya işi yapalım diye düşünmedik. Çünkü otel sektöründe her iş acil, her iş hızlı önemli. Bu bağlamda makine yatırımlarımız hep turizm ağırlıklı. Bu yüzden kendi işimiz ile ilgili yatırımla yapıyoruz. Kendi imalatımız olan şişelerimizin üzerine etiketlerimizi de makine parkımıza ilave ettiğimiz yeni etiket makinemizde gerçekleştiriyoruz. Hızlıyız, kaliteliyiz” dedi.

“Antalya’ya yakıştığına inandığımız büyük bir tesiste hizmet veriyoruz!”

Deniz Buklet olarak bölgede imalatçı kimlikleri ile öne çıkmayı hedeflediklerini de ifade eden Deniz Danışman “Turizmcilerimize, yatırımcılarımıza şöyle seslenmek istiyorum. Biz Antalya’da imalat yapıyoruz.  Bu bölgede üretim yapmanın avantajını kullanıyoruz. Çünkü bu buklet sektörü çok sorunlu bir sektör. Malzemelerin tedariki, logoların en iyi şekilde baskı işlemlerinin yapılması önemli bir unsur. İmal edilen malzemelerin de erken ulaştırılması da diğer önemli bir konu. Bu bakımdan da biz Antalya’ya yakıştığına inandığımız büyük bir tesiste hizmet veriyoruz. Bu tesisten bütün turizm yatırımcılarımızın yararlanmasını istiyoruz. Konu ile ilgili tüm otelcilerimizi fabrikamıza bekliyoruz. ”