ÇOCUK DOSTU OTELLER İÇİN TATILBUDUR.COM

Çocukla tatil nasıl yapılır diye endişelenen ailelere birbirinden farklı otel alternatifleri ile tatil cenneti Ege ve Akdeniz’de konforu ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Club Hotel Phaselis Rose, Pine Bay Holiday Resort, Kuşadası Pine Bay Holiday Resort, Bodrum Vera Aegean Dream seçeneklerden sadece birkaçı...

Çocuk dostu otellerde biberon barlardan bebek bakıcılığı hizmetine, çocuk büfelerinden tüm aileye uygun animasyon-aktivitelere kadar birçok hizmeti bulmak mümkün. İçinde aqua park, çocuk kulübü ve oyun parklarının yanı sıra bakıcı hizmeti sunan otellerde, çocuğunuzla birlikte yorulmadan geçireceğiniz bir tatil sizi bekliyor.

www.tatilbudur.com bünyesindeki tüm çocuk dostu oteller, misafir memnuniyeti ölçüm anketinde çocuklu ailelerin yapmış olduğu değerlendirmeler, bağımsız denetim kuruluşu AND denetimli. Tüm otellerde ‘çocuk ve çocuk aktivitelerine yönelik yapılan yatırımlar ve çocuk güvenliği’ ön planda.

Ailenizle birlikte eğlencenin ve konforun keyfini yaşayabileceğiniz tatil fırsatlarını kaçırmayın. Çocuklar için güvenli ve eğlenceli tatil kriterleri göz önünde bulundurularak seçilen çocuk dostu oteller her yaş ve zevke hitabeden aktivite ve hizmetler sunuyor.