BELCONTI BELEK - UTEX AKADEMİ İLE PERSONELİNİ EĞİTECEK

Antalya Belek bölgesinin köklü otellerinden olan BELCONTI RESORT, Turizmde Kariyerin Yol Haritası mottosu ile 2019 yılında kurulan UTEX AKADEMİ ile işbirliği yaparak personel eğitimleri için birlikte yol alıyor.

BELCONTI BELEK - UTEX AKADEMİ İLE PERSONELİNİ EĞİTECEK

Uzaktan öğrenme yöntemi ile çalışanların yetkinlik, bilgi ve becerilerini geliştirip zenginleştirmek, otel hizmetlerindeki toplam kalite algısını yükselterek, eğitim alan tüm personeli adeta birer turizm elçisi gibi gördüklerini belirten Otel Genel Müdürü Erdal ÇELİK , 'Yıllardır iş başında ve iş öncesinde yapılan eğitimleri tıpkı açık öğretim modeli gibi, personelimizin işe gelirken, işten evlerine giderken yada izin günlerinde cep telefonları ve tabletlerinden izleyip görerek öğrenme modeline geçiş yapmayı, bir dijitalleşme modelli olarak görüyoruz, bu eğitim modelinden faydalar elde edip, personellerimizin mesleki beceri ve bilgilerinde gelişimi sağlayıp, bağlılık ve verimliliği artıracağımıza inanıyoruz' şeklinde açıklamada bulundu.

Anadolu Üniversitesi Uzman akademisyenlerince ve sektörün deneyimli profesyonellerinin verdiği canlı sanal sınıf dersleri yöntemi ile kurulan  ve bu alanda öncü olan eğitim portalı UTEX AKADEMİ kurucusu  Prof. Dr. Aydın Ziya ÖZGÜR  de Belconti Otel ile yapmış oldukları eğitim projesinden memnun olduklarını, sektöre ve kurumlara bir katkı verebilirsek ne mutlu bize şeklinde açıklamada bulundu.