‘AFANASY’ ANTALYA OTELLERİNDE YERİNİ ALACAK

Rusya’nın önemli içecek markalarından ‘Afanasy ‘ Antalya’da düzenlenen 30.Uluslararası Yiyecek ve İçecek Fuarı’nda otelcilerin ilgi odağı oldu.

‘AFANASY’ ANTALYA OTELLERİNDE YERİNİ ALACAK

Antalya otellerinde yoğun olarak görülmesi beklenen “Afanasy” içecekleri, dünyada Çin, Estonya, Beyaz Rusya, Ermenistan, İsrail, İran, ABD, Almanya gibi birçok ülkede tercih ediliyor.“Afanasy” imajına önem verip sporu da desteklerken, düzenli olarak dünyaca ünlü etkinliklerin yayınlarına da sponsorluk yapıyor.  2018 yılında, Afanasy, Dünya Kupası yayınlarını destekledi.

Antalya’daki otellerin ilgisini çekiyor

Afanasy Markasının Antalya Distribütörü olan Emirs Gıda Genel Müdürü Gamze Akbulut yaptığı açıklamasında, “Afanasy markalı içeceğimiz, 1976 yılında Rusya’da kurulmuş bir fabrikada üretiliyor. Başta Rus halkının ve dünyanın dört bir yanında tercih edilen malt içecekler ve diğer ürünleri ile fuarda özellikle otelcilerimize tanıtımlarımızı yapıyoruz. Emirs Gıda Dağıtım olarak, Afanasy markalı içeceğimizin Antalya’da bayiliğini almış durumdayız. Emirs Gıda’nın sahibi sayın Emir Ergen öncülüğünde anlaşmalarımızı yaptık ve otellerimize hizmet vermeye başlayacağız.Antalya’daki otellerin büyük ilgisini çekiyoruz” dedi.