300 BÜYÜK ALMAN SEYEHAT ACENTESİ GLORIA GOLF'TA TOPLANIYOR

Gloria Hotels & Resorts Satış ve Pazarlama Koordinatörü Uğur Akça´nın yaptığı açıklamasına göre bugün Almanya´dan gelen ve bu önemli turist gönderen ülkede en yüksek cirolara sahip olan 300 seyahat acentası sahibi ve yöneticisi, bugün toplantıları için Gloria Golf Oteli´ne giriş yaptılar.

Lars Helmreich yönetiminde TUI Travel Star çatısının altında faaliyet gösteren ve bu alanda en yüksek ciro yapan seyahat acentası sahibi ve yöneticisi, üç yıl önce de Gloria Golf Oteli´ne gelmişlerdi ve orada yaşadıkları ortam, misafirperverlik ve yüksek kaliteli hizmetten o kadar memnun kalmışlardı ki, yeniden aynı otele gelmek istediklerini defalarca belirtmişlerdi.

2014 sezonunun planlama çalışmalarını bütün Federal Almanya için yapmak üzere gelen TUI Travel Star acentaları temsilcileri, kendi iş ortakları da yanlarında getiriyorlar. Bütün bu etkili kişilerinin Belek´e gelmesi ve teknik çalışmalarının Belek´te yapmaları, Antalya satışlarını ve Antalya´ya gidecek olan uçakların sayısını bile arttıracaktır.

Uğur Akça´ya göre acenta sahipleri ve yöneticilerini Cumartesi günü yapılacak ve Özaltın Holding ile Gloria Hotels & Resorts otellerinin de sahibi Nuri Özaltın´ın bu sürprizde katkısı olacak. Sürprizin tam ne olduğu konusunda bizler herkesle birlikte Cumartesi gününe kadar sabır göstermemiz lazım olacak.

Özaltın Holding ve Gloria Hotels & Resorts sahibi olan Nuri Özaltın, Almanya´dan gelen TUI Travel Star acentaları sahipleri ve yöneticileri ile ilgili şunları kaydetti: “Geleneksel Türk-Alman dostluğunun perçinleşmesini bu toplantıda yeniden vurgulayacağız. Alman seyahat acenta dostlarımızla çok yakın ortak çalışmalar yapıyoruz, bunların neticesinde Belek bölgesinin sadece Almanya´da degil, tüm dünyada daha da iyi tanınması ve özellikle üst segmentte daha iyi tanıtılması için kendim ve tüm ekibim özveriyle çalışmaktayız. ( Kaynak:Tourexpi )