YENİ YILDA JOLLY İLE MÜZİĞE DOYMAYA NE DERSİNİZ?

Yeni bir yıla girmeye yaklaştığımız şu günlerde, tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz 31 Aralık gecesinde kendinize eğlenceli bir tatil hediye etmeyi düşünüyorsanız Jolly’nin yıldızları önünüze serecek yılbaşına özel otel önerilerine mutlaka göz atmalısınız.

YENİ YILDA JOLLY İLE MÜZİĞE DOYMAYA NE DERSİNİZ?

Antalya’dan Kıbrıs’a, Uludağ’dan Sapanca’ya kadar birbirinden eğlenceli programlar yeni yılda sizleri bekliyor olacak.

İşte Jolly’nin eğlence dolu yılbaşı önerileri…

ANTALYA ŞEHRİ’NİN YENİ RİTMİ: NIRVANA COSMOPOLITAN 

Antalya’nın en yeni ve şehre yakın olmak isteyenlerin vazgeçilmez adreslerinden Nirvana Cosmopolitan 29-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Altay, Erol Evgin ve Linet’in muhteşem konserlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 

ULUDAĞ’da KIŞ MASALI TADINDA YILBAŞI SİZİ BEKLİYOR

Kayak severlerin vazgeçilmez adreslerinden Uludağ beyazlara bürünmüşken, masal tadında bir yılbaşı yaşamak ve 90’lı yılların müzikleriyle eğlence doymak isteyenleriEda&Metin Özülkü’nün keyifli sahne performansı bekliyor.

SAPANCA’NIN EŞSİZ DOĞASINDA YENİ YILA MERHABA!

Sapanca’nın yeşilin binbir tonuna hakim atmosferinde yer alan NG oteller grubununNG Sapanca ve NG Enjoyotellerinde konaklayan misafirleri Cenk Erenile müzik dolu anların tadını çıkarırken, Sapanca’nın bir diğer konforlu otellerinden Elite World Grand Sapanca Hotel’de Türk Sanat Müziği’nin sevilen seslerinden Ebru Yaşar sahne alacak.

TATİL ve EĞLENCENİN HİÇ BİTMEDİĞİ ADA; KIBRIS

YılbaşınıKıbrıs’ın birbirinden ayrıcalıklı otellerinden birinde kutlamaya karar verdiyseniz Jolly’nin pek çok otel önerisi bulunuyor. Bu otellerden ilki Kıbrıs’ın Bafra bölgesinde bulunan Concorde Luxury Resort olup 31 Aralık gecesi Megastar Tarkansahne alıyor olacak.

Yine Bafra bölgesinde bulunan ve Artemis tapınağı mimarisi ile gözlere hitap eden Kaya Artemis Resort’un yılbaşına özel düzenlenecek olan gala organizasyonunda Türk Pop Müziğinin sevilen isimlerinden Aşkın Nur Yengi misafirlerine en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Jolly’nin Kıbrıs’taki diğer bir otel önerisi ise Elexus Resort. Bu yılbaşı Elexus Resort’ta 30 Aralık’ta Gökhan Tepe ve 31 Aralık’ta Özcan Denizrüzgarı esecek. Farklı kategorilerdeki şık ve lüks odaları, uzun sahili, her yaş grubuna hitap eden eğlence alternatifleriyleElexus Resort’da rüya gibi bir yılbaşı için sizi bekliyor.

 Kıbrıs’ta yer alan Limak oteller zincirinin sekizinci ve en sonhalkası olan Limak Cyprus Deluxe Hotel’de ise yılbaşına özel Hadise sahne alacak.