YENİ YIL KONSERLERİYLE KONUKLARINA UNUTULMAZI YAŞATACAK

NG ENJOY yeni yıla Hülya Avşar ile merhaba derken, NG SAPANCA yılbaşı gecesinde Ferhat Göçer’i, NG AFYON Cenk Eren’i sahnesinde ağırlayacak.

YENİ YIL KONSERLERİYLE KONUKLARINA UNUTULMAZI YAŞATACAK

Yılbaşı gala programları ile 2024’e unutulmaz bir giriş yapmak isteyen konuklarını ağırlayacak olan NG SAPANCA, NG ENJOY ve NG AFYON, özel olarak hazırladığı yılbaşı menüleri ile de damaklarda iz bırakacak.

NG Sapanca, NG Enjoy ve NG Afyon, yılbaşında konuklarına müziğin coşkusunu yaşatacak. Hülya Avşar hayranları ile NG Enjoy’da buluşurken, Ferhat Göçer NG Sapanca’nın, Cenk Eren NG Afyon’un sahnesinde konuklara unutulmaz anlar yaşatacak.

Yeni yıla Hülya Avşar ile merhaba

Hülya Avşar, en sevilen şarkılarıyla 31 Aralık gecesinde NG Enjoy’da sahne alacak. Yeni yılın ilk dakikalarını NG Enjoy sahnesinde sevenleri ile karşılayacak olan Hülya Avşar, sahne performansı ve şarkılarıyla unutulmaz bir geceye imza atacak. NG Enjoy’da tüm hafta sonunu kapsayacak ve yeni yılın ilk sabahında geç kahvaltı ile sona erecek konaklama paketi ile konuklar tüm yılın yorgunluğunu üzerlerinden atacak. 31 Aralık’ta gala öncesi karşılama kokteyli ile başlayacak yılbaşı programı orkestra performansının ardından Hülya Avşar ile Yılbaşı Gala Programı ile devam edecek. Çocuklara özel yılbaşı yemeğini Ihlamur Restoran’da gerçekleşecek olan NG Enjoy, gece çorbası servisi ile açık büfe geç kahvaltı servisi de sunacak.

Ferhat Göçer en sevilen şarkılarıyla NG Sapanca’da 

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, muhteşem performansıyla yeni yılı NG Sapanca sahnesinde karşılayacak. Sapanca’nın benzersiz doğasını üst düzey hizmet anlayışıyla buluşturan NG Sapanca, yılbaşında misafirlerine rüya gibi bir yılbaşı tatili yaşatacak. NG Sapanca’da Manolya Fuaye'de Yılbaşı kokteyli, Manolya Balo Salonu'nda Gala Yemeği ve ile başlayacak olan program, Orkestra Performansı ve Ferhat Göçer Yılbaşı Konseri ile devam edecek.  NG Sapanca, Erguvan Restoran'da Çocuklara Özel Akşam Yemeği ile çocuklara da özel bir program sunacak. 

NG AFYON’da Cenk Eren sahne alacak

NG Afyon yeni yıla Cenk Eren ile merhaba diyecek. Yılbaşı gala programı ile 2024’e unutulmaz bir giriş yapmak isteyen konuklarını ağırlayacak olan NG Afyon, özel olarak hazırladığı yılbaşı menüleri ile damaklarda iz bırakırken tüm yılın yorgunluğu da atmayı sağlayacak. 30 Aralık’ta bahçede barbekü servisi, Erguvan Restoran’da açık büfe akşam yemeği ile konuklarını ağırlayacak NG Afyon, 31 Aralık’ta Manolya Balo Salonu’nda gerçekleşecek gala yemeğinde Feel Band grubunun ardından Cenk Eren konseriyle unutulmaz bir yılbaşı yaşatacak.