W HOTELLERİNDEN IPHONE UYGULAMASIYLA TEKNOLOJİDE BİR İLK!

www.whotels.com/music veya Apple Application Store’dan www.whotels.com/mobileapp adreslerinden indirebileceğiniz bu ücretsiz uygulama ile W Hotelleri artık size bir adım daha yakın!

W müdavimlerinin istedikleri anda ulaşabilecekleri ve hayatlarını kolaylaştırmak üzere hayata geçirilen uygulama, W Hotellerinin imzası haline gelen “Whatever/Whenever” servisine hızlı erişim sağlamasının yanı sıra W markasının uluslararası müzik direktörü Michaelangelo L’Aqua’nın ünlü DJler ile birlikte çalışarak derlediği müzik bölümünde de en yeni ve en gözde parçalarla size özel bir müzik deneyimi sunuyor! MIX.dj ile ortak olarak ortaya konulan bu uygulama, W gibi dünya çapında ses getiren bir markanın hedef kitlesine bu şekilde ulaşmak istemesi ve markanın hayat tarzını dünyada bu uygulama ile duyurması büyük beğeni topladı

 
W Hotelleri ve Burn sunar…
 
 
Yeni ve gelişmekte olan DJlerin yeteneklerini ortaya koymaları için güçlü bir platform olan “W Hotels and Burn DJ Lab” dünyaca ünlü,2 uluslararası marka Burn ve W Hotelleri’nin işbirliğiyle hayat buldu. Ortaklık, Ağustos 2011’de hayata geçirilerek İbiza’daki Burn Hacienda’da, Michaelangelo L’Aqua ve Burn Studios elçisinin seçtiği DJlerle dünya turuna hazırlık niteliğinde olacak.
 

Müziğin ötesinde, W Hotelleri iPhone uygulamasının diğer özellikleri

 
• Dünyadaki W Hotellerini Keşfedin: Dünya genelindeki W Hotellerini ve dinlenme yerlerini bulun, keşfedin ve rezervasyonunuzu yapın.

• Yerel Olun: Yerel hava durumunu kontrol edin, adresleri öğrenin veya W fotoğraflarına ilk bakan siz olun.

• Bağlantılı Kalın:  Facebook, Twitter veya FourSquare vasıtasıyla W Hotelleri uygulamasıyla doğrudan arkadaşlarınız ve takipçileriniz ile bağlantı kurun.

• İçerde Olanlara Erişim Sağlayın: Her bölgedeki özel etkinlik ve partilerden haberdar olun.

• Dışarıdan Yemek Söyleyin: Oda servisi yemek menülerini tüm saatler boyunca izleyin ve yemek siparişlerinizi verin.

• Teslim Ettirin: “I Need” butonuna basarak anında servis ve hizmet isteyin.

• Kendinizi Şımartın: Şampanyadan çereze kadar istediğiniz herhangi bir şeyi W Hotellerinde sipariş edebilirsiniz.

• “Başka Birşey?” Sadece İsteyin: Her türlü diğer istekler veya sorular için, uygulama kullanıcılarına otele e-posta göndermesine olanak sağlar.

• W Hotellerini Eve Getirin:  W Hotellerinin mağazası The Store’a anında erişin.

• Ve, Daha Fazlasını İsteyenler İçin: Dünyadaki W Hotelleri’nde neler olduğunu kontrol edin veya ‘Special Offers (Özel teklifler)’ sayfasını kullanarak bir sonraki konaklamanız için özel fiyatlar bulun.