VİLLACINIZ DÜNYAYA AÇILACAK!

Halil ÖNCÜ (ANTALYA) - Uzun yıllardır Villa kiralamak isteyen misafirlere hizmet veren TURSAB A Grubu Seyahat Acentesi olan Tatil Villacınız ( https://www.villaciniz.com.tr ) misafir memnuniyetini ön planda tutarak, keyifli bir tatil sunmak için titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

VİLLACINIZ DÜNYAYA AÇILACAK!

Herkesten uzak tatil yapmayı planlayan tatilciler, villada tatili tercih ediyor. Batı Akdeniz’de Kaş, Kalkan, Fethiye gibi destinasyonlarda kiralık villalar, tatilciler tarafından büyük ilgi çekerken, villacınız firması ise 20 yıllık deneyimi ile villa kiralamak isteyen misafirlerine en iyi hizmeti sunuyor. 

Villacınız marksının filizlenmesi aslında 20 sene önceye dayanıyor!

Villacını markasının yaratıcılarından Hüseyin Gencer’e mikrofonumuzu uzatıyor ve 20 yıllık serüveni kendisinden dinliyoruz:

“Villacınız marksının filizlenmesi aslında 20 sene önceye dayanıyor. Hedefimiz, Türkiye’de villa kiralama sektörünü üst seviyelere çıkartmaktı.  Yaptığımız yatırım planı, iş planı ile her geçen sene yükselen bir ivme ile sektöre katkı vermeye devam ediyoruz. Aslında biz bu işe başladığımız 22 yıl öncede bu villa kiralama işleri yapılıyordu.  Biz bunun girişimini daha d artırarak, daha fazla insana ulaştırmayı amaçladık. Çok inandık. Yanımızda olan arkadaşlar, sektörün dinamiklerinin değişmesi ile villa kiralama sektörü her geçen gün biraz daha artmaya başladı. Pandemi dönemi bizim için oldukça yoğun geçti. Pendemi ile başlayan izole tatil dediğimiz, kalabalıktan uzak tatil yapmak isteyen tatil severlerin kiralık villalara ilgisini artırması ile sektörümüz her gen yıl yükselmeye devam etti. Bundan sonraki süreçte de, villa kirala sektörünün her geçen sene güzel bir büyüme oranıyla ilerlemeye devam edeceğini biliyoruz. Bunu da rakamlarla görüyoruz. Bizde bu noktada teknolojice yatırım yapmaya, kardeş markalarımız ile sektöre enerjimizi vermeye, sektörü dinamik tutmaya devam edeceğiz.” 

Villacınız, Yunan Adaları, İspanya ve Bali’de de hizmet verecek

Hüseyin Gencer Villacınız ( https://www.villaciniz.com.tr )  markasının artık sadece ülke içinde değil, ülke dışında da ses getireceğini ifade ederken, yakında başta Yunan Adaları olmak üzere, İspanya ve Uzak Doğu’da Bali’de de Villacınız markası ile villa kiralama hizmetine başlayacaklarını söylüyor:

“Önümüzdeki günlerde projemize ek olarak markamızı global pazarda devreye girmesi olacak. Villacınız markası ile dünyanın her destinasyonuna, Yunan Adaları’na, İspanya’ya,Bali’ye villa kiralama hizmeti vermeyi düşünüyoruz Bununla ilgili altyapı ve teknolojik alt yapı çalışmalarımız sürüyor. Kısa bir süre içerisinde bu sonuçlanacak ve bunu müşterilerimiz ile güzel bir şekilde paylaşmış olacağız. Amacımız burada şu anda yakalamış olduğumuz hizmet kalitesini dünya çapında müşterilerimize aktarmak olacak. Bu şekilde de hem firmamızı dinamik tutup, hem de sektörde iyi bir yere gelip belli bir oranda pastadan pay alabilmek. Bu hem Türkiye Turizmi için, hem bölge turizmi için ciddi bir proje. Bunu geçmiş dönemde yaşadığımız tecrübelerimiz ile başaracağımıza inanıyoruz.  Bu durumda ekibimizi büyütmeye , partnerlerimizi artırmaya devam ediyoruz. Güzel bir ekip oluşturduk. Aslında Villacınız, her ne kadar bir villa kiralama acentesi, bir seyahat acentesi olmasının yanında aynı zamanda bir teknoloji firması olma ya devam ediyor. Bu ne demek derseniz? Ciddi yazılım ekipleri ile ciddi bir dijital marketing ile firmamızı farklı bir klasmana çıkarmayı düşünüyoruz. Çünkü artık turizmin değişmez bir parçası teknoloji. Olmazsa olmaz. Bizde bu noktada, bütün yatırımımızı, teknolojiye yönlendirip bu pastadan da ciddi bir şekilde pay almak istiyoruz.”