ODAMAX EN İYİ E-TİCARET DENEYİMİ ÖDÜLÜ’NDE YİNE ZİRVEDE!

Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle düzenlenen ECHO Awards, bu yıl da sahiplerini buldu.Odamax, tüketicilerin değerlendirmeleri dikkate alınarak 44 kategoride en başarılı e-ticaret sitelerinin ödüllendirildiği EcoAwards’ta, “En İyi E-Ticaret Deneyimi” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

ODAMAX EN İYİ E-TİCARET DENEYİMİ ÖDÜLÜ’NDE YİNE ZİRVEDE!

Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen ECHO Awards’ta, en başarılı e-ticaret siteleri 44 farklı kategoride değerlendirilerek ödüllendiriliyor. Ödül sahiplerinin titizlikle belirlendiği organizasyonda Türkiye’yi temsil eden 1200 kişilik bir grubun görüşleri baz alınarak araştırmalar yapılıyor. Ödül sahiplerinin belirlenme süreci; her markanın kendi alanında sunduğu hizmetlerin dikkate alındığı sektör bazlı değerlendirmenin yanı sıra, kullanım kolaylığı ve sunduğu hizmetler üzerinden web sitelerinin deneyim bazlı değerlendirilmesi olarak ikiye ayrılıyor. Araştırmaların sonucuna göre ödüle layık görülen markalar belirleniyor.

Odamax Bu Yıl Da Zirvede!

Günümüzde kullanıcı deneyimine önem veren ve kullanım kolaylığını ön planda tutan markalar e-ticarette adından söz ettiriyor. Bu sebeple ECHO Awards’ta deneyim bazlı değerlendirmeye ve kullanıcı görüşlerine önem veriliyor. Bunun önemini bilen, e-ticarette kullanıcı dostu olmayı amaçlayan ve kullanım kolaylığı için geniş olanaklar sunan Odamax, değerlendirmelerden başarıyla geçerek ECHO Awards’ta birincilik ödülünün sahibi oldu. İki yıl üst üste ödüle layık görülen marka, e-ticarette kendini kanıtlamanın haklı gururunu yaşıyor.