UNUTULMAZ BİR EYLÜL RÜYASI: KİBALA OTEL!..

Kibala’nın bir başka özelliği de her gün değişen lezzetlerle sunulan ve birçoğu organik sebzelerle süslenen kahvaltısı ve akşam yemeği… Konakladıkları süre içinde farklı ve özel menüler ile misafirlerini ağırlayan Kibala, bir gün mangal keyfi ile lezzetli bir akşam yemeği sunarken diğer gün fırın yada tava yemekleri ile tam bir lezzet şöleni yaşatıyor. Kibala,  bahçesinde yetişen meyvelerden kendilerinin yaptığı 20’den fazla reçel çeşidi, zengin peynir çeşitleri, zeytinleri ve her sabah taze olarak sunulan meyve suları, börek, poğaça ve kekleri ile kahvaltıyı da tam bir lezzet şölenine dönüştürüyor. Geniş ve seçkin bir şarap kavına sahip Kibala’da tadacağınız enfes yıllanmış şaraplara Türk folk, etnik, klasik, jazz ve blues müzikleri eşlik ediyor. Zaman zaman sinema gösterimleri ile misafirlerine hoş anlar yaşatan barkovizyon sistemi ve perdesinin yanı sıra çeşitli dillerde yüzlerce esere ev sahipliği yapan geniş bir de kütüphaneye sahip Kibala… Daha aktif bir tatil düşleyenler de bot turları ve bisiklet gibi aktivitelerden faydalanabilir.

Caretta Carettaları ile ünlü Çıralı, Eylül ayında doğaseverlerin tercihi…

Antalya’nın Caretta Carettaları ve doğal yapısı ile ünlü bakir koyu Çıralı, yüksek dağlar arasına saklanan tertemiz denizi, uzun sahili ve muhteşem doğası ile keyifli ve huzurlu bir tatil için tercih edilebilir en güzel alternatif… Eylül ayı nesli tükenmekte olan Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtalarından çıkışına sahne olduğu için doğaseverler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Birçok ağaç çeşidinin yer aldığı Çıralı’da sonbaharda bambaşka bir keyif yaşanıyor. Sarı, kahve, kırmızı ve yeşilin tüm renklerini görebileceğiniz muhteşem bir doğada sonbaharın tüm güzelliklerini yaşarken Deniz, kum ve güneşin de tadını çıkarabilirsiniz.
Kibala Otel, dünyanın en büyük seyahat sitesi Tripadvisor’da en iyi 10 otel içinde yer aldı…
50 milyondan fazla seyahat eden üye sayısı ile dünyanın en büyük seyahat sitesi Tripadvisor, müşteri memnuniyeti esasına dayanarak yaptığı anketlerde servis kalitesi ve hizmet anlayışı ile Kibala Otel’i en iyi 10 otel içinde değerlendirerek ödüllendirdi.

Dünyanın her noktasından otelleri, seyahat edenlerin verdiği puanlar ile değerlendirerek iyi otellerin belirlendiği ankette Kibala Otel; Servis, hizmet konum, temizlik, odalar v.s gibi tüm anket konularında‘‘yapılan değerlendirmeler sonucunda en iyi hizmeti sunan ilk 10 otel’’ içinde değerlendirildi. Ayrıca verdiği hizmet kalitesi ile ödenen fiyat karşılaştırmasında uygun fiyatlı oteller sıralamasında da ilk 10 içinde yer alan Kibala Otel, otelde konaklayanların değerlendirmesi ile başarısını tescilledi.