TÜRSAB YÖNETİM KURULU BAŞKANI FİRUZ BAĞLIKAYA BATI ANTALYA’DA

Halil ÖNCÜ ( KEMER ) - TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, YönetimKurulu Üyeleri Ali Bilir ve M. Nezih Hacıalioğlu ile birlikte, Batı Antalya BTKBaşkanı Rıza Perçin’in ev sahipliğinde önce Kaş’taki acentalar sonrasında daKemer’li acenteler ile bir araya geldi.

TÜRSAB YÖNETİM KURULU BAŞKANI FİRUZ BAĞLIKAYA BATI ANTALYA’DA

Kaş’ta Batı Antalya Bölge Temsil Kurulunun yeni hizmetbinasının açılışına da katılan Başkan Firuz Bağlıkaya, yeni ofisten yürütülecektüm faaliyetler için Batı Antalya BTK Başkanı Rıza Perçin ve ekibine başarıdiledi ve ülke turizmi için de olumlu temennilerde bulundu.

Batı Antalya BTK Başkanı Rıza Perçin’in ev sahipliğinde düzenlenenbilgilendirme toplantılarında önce Kaş ve Kalkan’da faaliyet gösteren seyahatacentaları ile sonra da Kemer’de Kemerli Seyahat Acentaları ile bir araya gelenTÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, Barış Pınarı Harekatı’ndaki KahramanMehmetçiklerimize muvaffakiyetler diliyorum! Diyerek sözlerine başlarken,  ana gündem maddeleri  olarak, Bakanlıkta bekleyen yeni yasa tasarısıile ilgili süreç, TÜRSAB’a kazandırılan yenilikçi kimlik ve kaçakla mücadelekapsamında aralıksız yürütülen çalışmalar hakkında üyelere bilgiler verdi.

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin de yaptığıkonuşmasında, TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya ve YönetimKurulu Üyelerini bölgelerinde görmekten duydukları memnuniyeti dile getirirken,“ Görev yapığımız süreç içerisinde bizlerin her zaman yanında olan sayınBaşkanımız Firuz Bağlıkaya’ya çok teşekkür etmek istiyorum. Çalışmalarımızıgörev yaptığımız süre içerisinde yoğun bir şekilde sürdürdük. Bu süreçte KaşMerkez ofisimiz ile Kemer Temsil kurulu ofisimiz hayata geçti. Yüzlerce denetimyaptık. Bölgede birliğimizin tanınırlığı adına üyelerimiz ile sık sık bir ayagelerek çok sayıda aktivite düzenledik. Sosyalleşme programlarımızın yanı sıra tümetkinlik ve resmi programlarda TÜRSAB’ı en iyi şekilde temsil ettik. Kanunsalbildirimleri anında üyelerimiz ile paylaştık. Karşılıklı bölge gezileri ileüyelerimizi farklı destinasyonlar ile tanıştırdık. PR gücümüzü yükselttik veTÜRSAB Batı Antalya’nın sesini her yerde duyurduk” dedi.