TURİZMDEKİ REKABET BUTİK OTELLERİ HAREKETE GEÇİRDİ

Ölçümlenebilir sonuçlara ulaşan Hotel Partner, otellere danışmanlık hizmetinin yanında satış, pazarlama ve rezervasyon yönetimi hizmeti de veriyor.
 
Geride bıraktığımız seneyi yaklaşık yüzde 10 büyüme ve ortalama 30 milyon turist ile kapatan Türkiye turizm sektörü, elde ettiği 25 milyar Dolar geliri 2013 yılında artırmayı hedefliyor. Avrupa’daki ekonomik krize rağmen 2012’de oldukça iyi bir performans sergileyen sektör, 2013 için hedef büyütüyor. Hal böyle olunca sektördeki işletmeler için rekabet kavramı her geçen gün daha da kritik bir anlam taşıyor.
 
Otellere başta gelir yönetimi ve iş geliştirme konuları olmak üzere; satış, eğitim, dağıtım kanalları yönetimi ve sistemleri ile e-marketing çözümlerini kapsayan geniş bir yelpazede hizmet sunan Hotel Partner, sektördeki işletmelerin rekabet kavramına yeni boyut getiriyor.
 
Turizm işletmelerinin; talep, fiyatlama ve potansiyellerini ortaya çıkartarak, otellerin maksimum faydayı elde etmesine yardımcı olan Hotel Partner, sunduğu çözümler ile “İleriye Yönelik Tahmin” doğruluğunu artırarak, gelirlerin verimli yönetilmesini sağlıyor. Rekabette öne çıkmayı hedefleyen otellere hızla değişen ekonomik koşullar, müşteri ihtiyaç ve tercihleri için danışmanlık hizmeti veren Hotel Partner, devamlı ya da proje bazlı özel çözümleriyle işletmelere destek oluyor.
 
Butik otellerin vazgeçilmez iş ortağı…
 
Sektördeki dördüncü yılını tamamlayan, aralarında MAÇAKIZI BODRUM, LUSH HOTEL & HOUSES , ASCOT HOTEL & ASCOT HOUSE, LAVANDA BUTİK HOTEL, DERİŞ BOSPHORUS LODGE, PATARA PRINCE HOTEL & RESORT ve ELANAZ HOTELSİRKECİ’nin de olduğu pek çok işletmede ölçülebilir sonuçlar elde eden Hotel Partner, otellerin kendilerini pazarda doğru konumlandırmalarını ve gelirlerini hızlı bir şekilde maksimize etmelerini sağlıyor. Özellikle butik otellerin sektörde yolunu kaybetmemesi ve hedeflerine en kısa zamanda ve net olarak odaklanması için projeler üreten Hotel Partner, işletmelerin sahip olmayı hedefledikleri pazar payı ve gelir düzeyini kısa zamanda elde etmelerini, büyüyen ekibi ile sağlamaktadır.