KEMER'DE TURİZM VE GAYRİMENKUL PAZARINI ANLATTI

 Kemer ve Moskova’da yer alan ofisleri ile yıllardır turizme hizmet veren ve aynı zamanda Okey Gayrimenkul Yatırımın sahibi olan Özgür Kurga, Dünya Gazetesi Antalya Temsilcisi Seda Tuzlu'ya Kemer'de turizm ve gayrimenkul pazarını değerlendirdi. Kurga son dönem Kemer’in gerek turizm gerekse de Gayrimenkul alanında kan kaybettiğini üzülerek takip ettiğini belirtirken, Kemer’in artık her konuda kendisini yenilmesi gerektiğini söyledi.


Özgür Kurga, son dönem Kemer’in gerek turizm gerekse de Gayrimenkul alanında kan kaybettiğini üzülerek takip ettiğini belirtirken, Kemer’in artık her konuda kendisini yenilmesi gerektiğini söyledi.

Dünya Gazetesi Antalya Temsilcisi Seda Tuzlu ise röportaj sonrası Dünya gazetesinin Antalya adına yapacağı yeni ekleri ve yeni çıkacak sektörel dergileri konusunda bilgiler vererek, Kurga’ya ev sahipliği için ve verdiği bilgiler için teşekkürlerini sundu.

Her sayısında iş dünyasına ilişkin her türlü haber, yurtiçi ve global ekonomi, politika, şirket haberleri, emtia piyasaları, ihaleler, yasalar ve tebliğler, iş ve mal talepleri, makaleler, uzman ve akademisyenlerce yapılmış araştırma ve incelemelerin yer aldığı Dünya gazetesi; yayınlandığı borsa, sektör ve bölge ekleri ile de okurlar için kaynak yayın olma özelliğini koruyor. Her gün verilen arşivlenebilir formattaki döviz kuru ise bir başka önemli hizmet olarak okurlara ulaştırılıyor.