THY’NİN ULUSLARARASI ORGANİZASYONU SOCİAL TRİPPİN’İN MANİFESTOSU VE İNFOGRAFİĞİ YAYINLANDI!

Konusu “Havacılığın Geleceği” olan etkinliğin son gününde yapılan workshop çalışmasına 9 ülkeden 42 profesyonel katılırken havacılık dünyasındaki yeni trendler ve gelecekteki uçuş deneyimi hakkında pek çok fikir ve görüş üretildi. Üretilen görüş ve düşünceler kapsamında oluşturulan manifesto ise bu hafta yayınlandı.

Havacılık dünyasındaki son trendlerin ve ses getiren kampanyaların konuşulmasıyla başlayan etkinlik, katılımcıların gruplar halinde belirli yolcu segmentleri hakkında yeni fikirler ve stratejiler geliştirmesiyle devam etti. Çalışmalar boyunca 14 ana konsept çerçevesinde 47 yeni hizmet fikri ve 7’si mobil olmak üzere 12 tane de platform başlığı üretildi. Bu fikirler ışığında hazırlanan manifestoda en dikkat çeken başlıklar ise hızla güçlenen mobil pazarlama,  değişen yolcu profillerinde algı yönetimi, daha yaygın ve güçlü sadakat programları ve uçuş deneyimini konforlu hale getirmek oldu.

Bu gibi etkinliklere devam edileceğini ve markaya katma değer sağlayacak inovatif fikirleri her zaman destekleyeceğini ileten Türk Hava Yolları İnteraktif Pazarlama Müdürü Neşet Dereli; bu manifestonun onlar için bir kilometre taşı olduğunu da sözlerine ekledi.Social Trippin etkinlik dizisiyle küresel ve yenilikçi marka imajını güçlendiren Türk Hava Yolları, uluslararası çalışmalarıyla uçak içinde yeni hizmetler geliştirmeyi ve yolcu memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Daha detaylı bilgi için www.socialtrippinistanbul.com  web sitesini ziyaret edebilirsiniz.