THIS WORKS® DOĞAL GÜZELLİK ÜRÜNLERİ, RADISSON BLU®’ ODALARINDA

Condé Nast Asia markasının kreatif direktörlüğünü üstlenen Kathy Phillips tarafından yaratılan This Works®  ürünleri, bu iş birliği kapsamında dünya çapındaki tüm Radisson Blue otelleri ve tatil köylerinde misafirlere sunuluyor. Otel misafirlerine konfor sunmayı hedefleyen bu hizmet, In Transit adı altında sunuluyor. In Transit hizmet uygulaması, 2014 yılının başından itibaren kademeli olarak dünya çapındaki tüm Radison Blue otelleri ve tatil köylerine yayılacak.

This Works®  ile güzellik ve sağlık alanında yapılan işbirliği sayesinde, Radisson Blu® misafirleri, aromatik kokular, dinlendirici terapiler ve sunulan konfor ile benzersiz bir deneyim yaşayacaklar.  In Transit hizmeti kapsamında odalarda sunulan ürünler arasında, canlandıran duş jelleri, şampuanları ve vücudu yeniden dengeleyici kremlerin yanı sıra duş boneleri ve makyaj seti de bulunuyor. Ayrıca Radisson Blu® zinciri içerisinde yer alan bazı seçili otellerde, misafirlere banyo tuzu ve iyileştirici el kremi gibi ek ürünler de sunulacak. Ürün yelpazesinde bulunan yeşil mandalina ve biberiye gibi canlandırıcı etki yapan aromatik ürünler de yer alıyor.

Doğal bileşenlerle oluşturulan ödüllü ürün This Works®, cilt, vücut ve duş ürünleriyle modernliği ve doğal güzelliği vaad ediyor. Kathy Phillips, InTransit i çok yönlü, çalışkan güvenilir, lüks ve natürel olarak sıralanabilecek çoklu görevlerin paha biçilmez armonisi’ olarak tanımlıyor. Her ürün modern hayatın güne erken başlama, stres ve düzensiz uyku gibi zorlukları içerisinde talepleri karşılamaya yardım edecek şekilde tasarlanıyor.  

Misafirlerine sunduğu lüks hizmetler ve konfor ile, benzersiz bir otel deneyimi yaşatmak amacının, Radisson Blu® için bitmeyen bir yolculuk olduğunu dile getiren Radisson Blu® Marka Genel Müdür Yardımcısı Rose Kutzli “Misafirlerimizin memnuniyeti ve huzuru için sunduğumuz bakım ürünleri, bu amacın önemli bir

ile buluşuyor. ” sözleriyle bu iş ortaklığından duyduğu memnuniyeti dile getiren, sözlerine şöyle devam etti,

parçasıdır. This Works®  bu büyük resmin doğal bir parçası haline geldi. Bu ürünler, Kathy Phillips’in cesur vizyonu sayesinde şimdi tüm dünyada 270 den fazla Radisson Blu® konaklama noktasında misafirlerimize sunuluyor dedi.

İşbirliğinden duyulan memnuniyeti dile getiren Kutzli, sözlerine şöyle devam etti: “This Works®  vizyonu, modern güzellik ihtiyaçlarını doğanın laboratuarından çıkan, doğal ürünlerle karşılıyor. Misafirlerimiz, tüm Radisson Blu otellerinde veya tatil köylerinde faydalanabilecekleri bu deneyimi yaşayacaklar."

Radisson Blu için özel olarak oluşturulan This Works®  ürün seti, sert kimyasallar içermeyen formülü ile yüzde yüz doğal bir hazzı, geri dönüştürülebilir malzeme ile üretilmiş paketlerde sunuyor. Çevreye duyarlı bu ürünler, Radisson Blu® doğayı koruma ve doğaya saygı gösterme ilkesinin bir diğer ifadesini oluşturuyor.