'TATİLİ BAŞLAT!' SLOGANI İLE TATİLSEVERLERE SESLENİYOR

20 yılı aşkın süredir tatilseverlerin heyecanına ortak olan Tatilsepeti, #tatilibaşlat sloganıyla, şehrin en popüler lokasyonlara özel reklam çalışması düzenledi.

'TATİLİ BAŞLAT!' SLOGANI İLE TATİLSEVERLERE SESLENİYOR

Metro duraklarına özel tasarlanan turnikeler, #tatilibaşlat sloganı ile en popüler tatil beldelerini işaret ediyor. 

Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, kampanyalarını duyurduğu reklam filminin ardından, sokakta da tatilseverlerin heyecanına aracılık etmeye devam ediyor. 

Şehrin en işlek metrolarına özel reklam çalışması

İstanbul’un en işlek metro duraklarında 140 adet turnikeye ve 6 farklı durağa özel branding çalışması yapan Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti, “Sen minnoş bir ev kedisi değilsin, Kemer’e gel”, “Sevim koş tatil geldi” gibi eğlenceli sloganlar ile en popüler tatil lokasyonlarını işaret etti. Hayalindeki destinasyon turnikesinden geçme fırsatı bulan yolcuların görüntüleri ise, eğlenceli dakikalara sahne oluyor.

Three Eight Three Agency imzası taşıyan reklam kampanyasının kreatif ekibinde Cengizhan Albayrak ile Hüsnü Uluscu yer alıyor. Yapımcılığını Tuna Bayık’ın üstlendiği kampanyanın Marka Yöneticisi ise Hilal Saral.

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.