TATİLBUDUR.COM TÜKETİCİ MUTLULUĞU İLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın 19. Geleneksel Tüketici Ödülleri kapsamında ‘Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma’ ödülü Tatilbudur.com’un oldu.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın tüketici bilincini geliştirmek, tüketici haklarına saygılı kuruluşları teşvik etmek, tüketicinin korunması ve bilinçlendirilmesine yönelik çalışmaları özendirmek amacıyla her yıl düzenlediği ‘Geleneksel Tüketici Ödülleri’ altı dalda sahiplerini buldu.
‘Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma’ ödülünü alan Tatilbudur.com “Mutlak Müşteri Memnuniyetini” firma politikası olarak benimseyerekbuna uygun faaliyetlerde bulunması ve mevzuatla tüketicilere tanınan haklardan daha ileri haklar sunmasıyla bu yıl ipi göğüsleyen markalardan biri oldu.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca Ankara Rixos Otel’de düzenlenen 19. Geleneksel Tüketici Ödül Töreni'nde konuşan Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçibilinçli tüketime dikkat çekerek dünyanın kaynaklarının doğru, adil ve sürdürülebilir bir şekilde kullanılması gerektiğini söyledi.Fatih Çiftçi’nin konuşmasının ardından ödül alan Tatilbudur.comKurucu Ortağı ve Genel Müdürü Bülent Kuş,Türkiye genelinde sahip oldukları % 95,79 müşteri memnuniyeti oranıyla gurur duyduklarını ifade etti. Yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak daha çok tüketicinin sadakatini kazanmayı hedeflediklerini belirten Bülent Kuş, ‘Misyonumuz, satış öncesi ve sonrasına yönelik hizmetlerini geliştirerek, tüketiciye karşı sorumluluklarımızı daha iyi yerine getirmek’ dedi.

Türkiye’de 51 ilde hizmet veren acente ağı, 2.500 yurtiçi ve 250.000 yurtdışı otel portföyü ile Türk turizm sektörünün önde gelen tatil portalıTatilbudur.com, Türkiye’de online turizm pazarında hedeflerini büyüterek önümüzdeki yıl 1 milyonun üzerinde kişinin tatil hayalini gerçekleştirmeyi planlıyor.