SUNPRIME C-LOUNGE HOTEL DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

2015 yılında açıldığından itibaren İskandinav tur operatörü NLTG’nin Sunprime markası ile Alanya’daa faliyetini sürdüren Sunprime C-Lounge Hotel bu yıl da geleneği bozmadı ve dünyadaki Sunprimeo telleri arasında dereceye girerek dünya üçüncüsü ve Türkiye birincisi oldu.

SUNPRIME C-LOUNGE HOTEL DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

İspanya’nın Gran Canaria adasında düzenlenen ödül töreninde Sunprime ve Sunwing markalarındad ereceye giren otellere ödülleri NLTG Hoteller Direktörü Maria Tullberg tarafından verildi.

İspanya, Türkiye, Yunanistan, Kıbrıs ve Tayland’daki Sunprime Otellerinde konaklayan misafirlera trafından yapılan detaylı değerlendirmeler sonucu oluşan kalite puanına göre verilen ödüller içint üm Sunprime otelleri yıl boyunca kıyasıya bir mücadele içine giriyor ve kazanan tesisler için ödülb üyük bir anlam ifade ediyor.

Sunprime C-Lounge Hotel adına Gran Canaria’daki ödül törenine katılan Şükrü Cimrin ve Mehmetü Şkrü Cimrin alınan ödülle ilgili şu açıklamayı yaptılar:

‘Bu yıl da ilk 3’te yer alarak Türkiye’yee gtirdiğimiz bu değerli ödül için son derece mutluyuz. 2015’den beri her yıl bu kürsüye çıktık. Objektifm misafir değerlendirmelerine göre verilen bu ödülü almamızda başta Sunprime C-Lounge takıma arkadaşlarımıza, Genel Müdürümüz Vergi Göçmen’e, tur operatörümüz NLTG ve NLTGK koordinatörümüz Katariina Jaegerfalk Dirik’e, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza ve verdikleriu puanlarla ve yorumlarla bize yol gösteren ve bu ödüle taşıyan değerli misafirlerimize çok teşekküre diyoruz. Bölgemiz Alanya ve Türk turizmini temsil etmenin sorumluluğu içinde ekibimizle birliktea çlışmalarımıza devam edeceğiz.’