SKAL ANTALYA, AYDINBEY QUEEN'S PALACE’DE TOPLANDI

Halil ÖNCÜ ( ANTALYA ) - Skal International’in Antalya’daki temsilcisi Skal Antalya, Belek’de Aydınbey Queen's Palace’de toplandı.

SKAL ANTALYA, AYDINBEY QUEEN'S PALACE’DE TOPLANDI

Üyelerin yoğun katılım gösterdiği yemekli toplantıda yeni üyeler WeeBee Firması Akdeniz Bölge Satış Müdürü Bahar Nazlı ile Regnum Carya Hotel Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Üstünertuna‘ya üyelik rozetleri takıldı ve hep bir ağızdan Skal yemini edildi.

Turizm sektörünün Antalya'daki üst düzey profesyonelleri tarafından 1988 yılında kurulan Skal Antalya her geçen gün üye sayısını arttırırken, 2023 hedefini de dünyanın en iyi kulübü olmak olarak belirledi.

Skal International Antalya Kulübü Başkanı Uğursal Uğur yaptığı açılış konuşmasında, SKAL üyelerine teşekkür ederek, “Skal Antalya olarak şu anda üye sayımız 154. Aramıza yeni katılacak yeni üyeler ile yıl sonuna kadar hedefimiz 200 sayısına ulaşmak. SKAL Antalya olarak şu anda 324 kulüp içerisinde dünyanın 11. büyük kulübüyüz. Yıl sonuna kadar 200 sayısına ulaşırsak, dünyanın beşinci büyük Türkiye’nin de en büyük kulübü olacağız. Ayrıca 2022 yılında uluslararası oylama sonucunda SKAL Antalya olarak dünyanın en iyi 2. kulübü seçildik.  2023 yılı sonunda da hedefimiz dünyanın en iyi kulübü seçilmek”dedi.