EMİRATES VE REAL MADRİD'DEN ORTAK KAMPANYA

Emirates ve Real Madrid tarafından düzenlenen “Fans for Real” kampanyası,  14 Ocak ile 7 Mart tarihleri arasında devam edecek. Kampanya kapsamında fanların, Emirates ve Real Madrid’in Google+ sayfalarına +1 vermeleri ve #FansForReal ve #FlyToMadrid başlıklarını kullanarak Real Madrid’le ilgili hoşlarına giden içerikleri yüklemeleri isteniyor. Yüklenen içerikler arasından kazananlar, Emirates ile Madrid’e uçma fırsatı elde edecek ve Santiago Bernabeu Stadyumu’nda en sevdikleri Real Madrid oyuncularını izleme, onlarla tanışma şansına kavuşacaklar.

“Fans for Real” kampanyası, Emirates’le uçarak Madrid’e giden bir çocuğu Santiago Bernabeu Stadyumu’nda bekleyen sürprizi konu alan bir video ile başlatılıyor. Çocuk, aralarında Luka Modric, Marcelo Vieira, Gareth Bale ve Alvaro Arbeloa’nin yer aldığı Real Madrid yıldız oyuncuları tarafından karşılanıyor.


 
“Fans for Real” kampanyası, Emirates’le uçarak Madrid’e giden bir çocuğu Santiago Bernabeu Stadyumu’nda bekleyen sürprizi konu alan bir video ile başlatılıyor.İZLEYİN!..