SELECTUM HOTELS & RESORTS, BAYRAMDA FARKINI ORTAYA KOYACAK

SelectumHotels&Resort bayram tatiline özel programlarla misafirlerine dolu dolu bir tatil haftası hazırladı.

SELECTUM HOTELS & RESORTS, BAYRAMDA FARKINI ORTAYA KOYACAK

Ünlü sanatçılar, birbirinden özel sahne gösterileri ve şovları, çocuk festivalleri ve gastronomi workshoplarıyla SelectumHotels&Resort, Kurban Bayramı tatilinde Türk misafirlerine özel bir hafta yaşatacak.

SelectumLuxuryBelek Resort‘te, arefe günü sahne alacak gece hayatının sevilen sanatçılarından Birol Tokat, SelectumLuxury Belek misafirlere eğlence dolu bir akşam geçirtirken bayramın birinci günü ünlü DJ Burak Yeter müzik ve eğlence sever misafirlerle bir araya gelecek. Bayramın diğer günlerinde Pirates Parti, JLoŞov, Şah Mat Partigibi özel ve eşsiz şovlar sahne alacak.20 Haziran günü ise Lübnan’lı keman sanatçısı Hanine El Alam, kemanıyla SelectumLuxuryResort misafirlerini mest edecek. 

SelectumFamilyResort Side’de, bayramın ikinci günü sahne alacak güçlü sesiyle herkesçe bilinen sanatçı Işın Karaca ve bayramın üçüncü günü sahne alacak Rubato, sevilen şarkılarını SelectumFamily Side misafirleri için seslendirecek. 

SelectumFamilyResort Belek’te arefe günü dünyaca tanınan Marilyn Monroe’ye özel Monroe Şov, birinci günü geleneksel danslar ve yemeklerle canlı müzikeşliğinde Türk Gecesi, bayramın ikinci gününe özel gizem dolu Masquerade Parti, bayramın üçüncü günü aile ve çocuk misafirlere özel gün boyu sürecek Çocuk Festivali, dördüncü gün Pirates Partive 20 Haziran akşamı sahne alacak MongolianAcrobats Şov küçük büyük tüm misafirleri heyecanlandıracak ve eğlendirecek.