RIZA PERÇİN 'ANTALYA HAVALİMANINDA KAÇAK FAALİYETLERE GEÇİT VERİLMEYECEK'

TÜRSAB Akdeniz Bölge Başkanlığı çalışmalarına tam gazla devam ediyor. Seçim döneminde verdikleri sözleri kısa sürede bir bir hayata geçiren Rıza Perçin başkanlığındaki TÜRSAB Akdeniz Bölge Başkanlığı, son olark Antalya Havalimanında kaçak faailyetlere geçit vermemek amacıyla başlattığı çalışmayı nihayete erdirdi.

RIZA PERÇİN 'ANTALYA HAVALİMANINDA KAÇAK FAALİYETLERE GEÇİT VERİLMEYECEK'

Konu ile ilgili bir basın açıklaması yapan Başkan Rıza Perçin şu açıklamalarda bulundu:

"Ülkemizin turizm sektöründe daha güvenli ve düzenli bir ortam yaratmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda, havaalanı karşılama bankolarında hanutçuluk ve yüksek sesle misafir karşılama gibi olumsuz uygulamaların son bulması için kararlı adımlar atıyoruz.

Ayrıca, turizm sektöründeki adil rekabeti sağlamak amacıyla, TÜRSAB kimlik kartı olmadan yapılan transfer karşılamalarını ve plakasız taşıma araçlarının havaalanı nizamiyesinden içeri alınmasını da engelleyeceğiz. Böylelikle bölgemizde başkanımız Rıza Perçin önderliğinde Havalimanında kaçak faaliyetler son bulacaktır. Tüm bu kararlarımızın uygulanması konusunda kararlıyız ve turizm sektörümüze faydalı olacağına inanıyoruz. Bölgemize gelen tüm ziyaretçilerin güvenli ve keyifli bir seyahat geçirmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Havaalanımızdaki bankoların düzenlenmesi, transfer araçlarındaki belgelerin tam ve eksiksiz olması konusundaki hassasiyetimiz ve turizm sektörümüzde adil bir rekabet ortamı yaratma hedefimiz ile ülkemizi daha iyi bir noktaya taşımak için çaba sarf ediyoruz.

Bu kararların her birinin bölgemiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve başarma duygusunu içimizde taşıyoruz. Tüm ziyaretçilerimizin ülkemizde güvenli ve keyifli bir seyahat geçirmelerini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Akdeniz Bölge Temsil Kurulu olarak ülkemizin turizm sektörüne katkı sağlamak için her zaman en iyisini yapacağımızı taahhüt ediyoruz."