PERA ACENTALARINDAN FİRUZ BAĞLIKAYA’YA BÜYÜK DESTEK!

Turizm sektörünün kemikleşmiş sorunlarıyla ilgili çözüm önerilerini sunan BAĞLIKAYA , “Değişim” in kaçınılmaz olduğu konusunda, kendisiyle aynı fikri paylaşan meslektaşlarının dertlerini dinledi. Projelerini anlattı.Kaçak Acentaların önüne geçmek için 7/24 çalışacak bir ekip oluşturacaklarının sözünü veren TÜRSAB Başkan adayı, Acenta temsilcilerinin vize konusunda yaşadığı zorlukları gidermek için TÜRSAB’da Schengen Ofisleri kuracaklarını söyledi.

Hava yollarının,Seyahat Acentalarının kesmesine müsaade etmediği biletlerin, Seyahat Acentaları tarafından da kesilmesini sağlayacaklarını belirten BAĞLIKAYA, her türü satış şekline Acentaları da dahil ettireceklerini anlattı.

TÜRSAB’ı komitelerleyöneteceklerini ifade eden Firuz BAĞLIKAYA,sektördeki paydaşlarla ortak hareket edilmesinin gerekliliğine de değindi.Çağın gerisinde kalan değil, çağa ayak uyduran bir TÜRSAB inşa edeceklerini belirten Firuz BAĞLIKAYA, toplantıya katılarak “Değişim Hareketi”ne destek veren meslektaşlarına teşekkür etti.